Dárek pro manžela - finance

584
18.5.17 15:46

Dárek pro manžela - finance

Ahojte holky, zajímalo by mě, jak doma řešíte podobnou situaci vy.. já jsem se letos do takové „šlamastiky“ dostala poprvé a tak mě zajímá, jak to máte vy jinde ;)

S manželem máme společný účet, na který jdou všechny naše příjmy, je to tak ok, vše nám doteď krásně vycházelo a vyhovovalo. Vždycky jsme si dávali něco jako kapesné, co jsme měli na osobní spotřebu a druhého nezajímalo, co se s těmi penězi děje.. vždy jsem z toho krásně vymyslela pro manžela dárek. :mrgreen:

Letos jsem na PN (rizikové těhu) a trochu nás ty finance začali tlačit, takže jsme v rámci úspor museli „kapesné“ dočasně zrušit. Tudíž cokoliv manželovi koupím, projeví se na společném rozpočtu a půjde z toho, co vydělá on :think: Navíc pracuje na živnost (čím víc pracuje, tím víc vydělá) a tak se mi nechce ho víc honit do práce, abych mu mohla koupit lepší dárek :mrgreen: :roll: V nejbližší době se to nejspíš nezlepší, když budu teď pár let doma, tak jak to děláte vy? :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.17 15:48

Bohužel, chcete více peněz? Musí on více do práce. Anebo pracuj z domu a vydělej si na dárky pro manžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
18.5.17 15:49

@hudečice ani ne tak víc peněz, spíš slyšet, jak to dělají zkušenější manželky, maminky na MD v praxi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
18.5.17 15:50

Tak vám připrav hezký večer. To pánové většinou ocení. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 15:52
@ayra.5 píše:
@hudečice ani ne tak víc peněz, spíš slyšet, jak to dělají zkušenější manželky, maminky na MD v praxi ;)

Tak bez kapesného těžko pořídíš dárek. Tak máte peníze na běžný nákup v peněžence. Chodíš co třetí den pro rohlíky, chleba… tak vem z peněženky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19080
18.5.17 15:52

Hodnotu dárku neurčuje jeho cena ;) My si teda drahé dárky nekupujeme nikdy, ale nebýt na tom finančně dobře, tak by s láskou připravená večeře manželovi rozhodně stačila (a ještě by byl rád, že neutrácím za blbiny)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18055
18.5.17 15:53

Nco uvař, upeč vytvoř :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
18.5.17 15:58

My na drahý dárky nejsme, vlastně nejsme vůbec na dárky. Každej rok mu připravím jeho nejoblíbenější jídlo, to je kuře na paprice a domácí knedlík. Je milovník sýrů, tak jeden rok jsem mu koupila několik jeho oblíbených druhů. Pak si na další narozeniny koupil novej mobil, takže jsem mu já nic už nedávala, jen jsem upekla citronovou babetu, kterou miluje. Většinou mu fakt koupím nebo připravím to, co má moc rád a běžně to nedělám. Nevím, proč dělat cavyky :nevim: V jednoduchosti je síla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 16:08

@Tableta
Můžu poprosit o recept na citronovou babetu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 16:08

Tohle neni o penezich, ale o napadu a vynalozenem usili. Muzes napr. uvarit skvelou veceri a upect dort s nejakym napisem a pak ho svest a nemyslim si, ze si bude stezovat :lol: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
18.5.17 16:09

@Tableta to zní dobře, přemýšlím, že právě budu dělat taky nějaké jednoduché překvápko ;) A máte to tak stejně? Jakože ani jeden tomu druhému nic nedává? Protože u nás to teď teda je tak, že když mi chce manžel něco koupit tak hold zůstane chvíli dýl v práci a udělá mi supr překvápko, nějakým dárečkem..a já se vždycky taky snažila aby to bylo překvapení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
18.5.17 16:11

@BloomingGorgeous :lol: tak to by byl manžel štěstím bez sebe :lol:.. akorát teď máme teda sex zakázaný skrz těhu :roll: ale to já něco vymyslím, jak to obejít :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 16:11

@ayra.5 Kup třeba menší dárek za pár korun aby to neovlivnilo rozpočet a přidej k tomu něco vlastnoručního, upeč, uvař, udělej mu masáž :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 16:14
@ayra.5 píše:
@BloomingGorgeous :lol: tak to by byl manžel štěstím bez sebe :lol:.. akorát teď máme teda sex zakázaný skrz těhu :roll: ale to já něco vymyslím, jak to obejít :lol:

Urcite si poradis :mrgreen: A ta masaz taky neni spatny napad a da se u ni jeste dost vymyslet :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17396
18.5.17 16:18

@ayra.5 My si darky tedy kupujeme, ale pokud by nas tlacily penize, tak bych pekne narozeniny pripravila jinak. Uvar dobrou veceri, dej masaz, rano snidani do postele, cokoli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama