Narozeniny a mizení peněz z účtu

17.5.17 13:06

narozeniny a mizení peněz účtú

Mame s manželem společny účet, ale je účet mě mamky, Včera jsem měla narozeniny mazžael chtěl abych mů dala kartů že mi koůpí darek. Dloůho nejel tak koůkam na účet a tam vybíra cca tří min. po 1000kč tak jsem změnila heslo. Jo ještě se m snažím dovolat nebera. Mame doma maloů holků a o prachy docela noůzi. Pak mi vola at to odblokůjůů ptala jsem proč důvod neřekl. Pak zpravy ve stylů že se nevratí atd, přišel nemlůví prej za to můžů ja. Se zblaznil nebo co

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1061
17.5.17 13:09

:roll: jako co to je, prázdniny ještě nejsou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
17.5.17 13:11
8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 13:12

Nn nejsoů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
17.5.17 13:15

@mira160581 Tak co to zkusit ještě jednou… česky, srozumitelně, aby to mělo hlavu patu, a kdyby to bylo bez chyb, nebo dokonce bylo poznat, na co se ptáš, bylo by to fajn :nevim:

• Citovat
  • Upravit
15444
17.5.17 13:19

@mira160581 Takže chápu to dobře, že kartu od účtu, jehož majitelkou je tvoje mamka, si vzal chlap a začal z něj vybírat po tisícovkách cca po třech minutách…to je opravdu na bankovnictví vidět? Budu se muset podívat :lol: A proč to tedy nevybral najednou? A proč se vrátil, když psal, že se nevrátí? A na co se vlastně ptáš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5715
17.5.17 13:21
@mira160581 píše:
Mame s manželem společny účet, ale je účet mě mamky, Včera jsem měla narozeniny mazžael chtěl abych mů dala kartů že mi koůpí darek. Dloůho nejel tak koůkam na účet a tam vybíra cca tří min. po 1000kč tak jsem změnila heslo. Jo ještě se m snažím dovolat nebera. Mame doma maloů holků a o prachy docela noůzi. Pak mi vola at to odblokůjůů ptala jsem proč důvod neřekl. Pak zpravy ve stylů že se nevratí atd, přišel nemlůví prej za to můžů ja. Se zblaznil nebo co

Já tomu nějak nerozumím :think: :( :nevim: 8o :roll: A jaký je vůbec dotaz? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 13:28

@Ellusa nejde mi na compu u potrebovala bych poradit co mam delat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
17.5.17 13:29
@Kakika píše:
@mira160581 Takže chápu to dobře, že kartu od účtu, jehož majitelkou je tvoje mamka, si vzal chlap a začal z něj vybírat po tisícovkách cca po třech minutách…to je opravdu na bankovnictví vidět? Budu se muset podívat :lol: A proč to tedy nevybral najednou? A proč se vrátil, když psal, že se nevrátí? A na co se vlastně ptáš? :lol:

možná mají limit 1000kč na výběr :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 13:30

@Kakika nevim asi chtel vyhrozovat ja totiz nevim co mu hrabla a co s tim mam delat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8533
17.5.17 13:31
@Kakika píše:
začal z něj vybírat po tisícovkách cca po třech minutách…to je opravdu na bankovnictví vidět?

asi jak na kterým. takhle detailně po minutě jsem to nesledovala, ale mám banku, kde mi jdou vidět výběry hned po návratu z obchodu (jako ještě nezaúčtované, ale už blokované) a mám banku, kde se mi zobrazí až po zaúčtování. a pak taky mají děti kartičky, které mi pípnou na mobil, kdykoli s kartou někde něco zaplatí.

EDIT: sorry, opravda gramatické chybky, vYdět s ypsilon, fakt nevím, jak se mi to podařilo :zed: jak už tu někdo napsal - dneska je to na emiminu samá negramotná perla za perlou… asi něco visí ve vzduchu :D

Příspěvek upraven 17.05.17 v 13:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 13:33

@sagina jj fio tam ma detail

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 13:36

Anonym pač je to osobní..Takhle můj otec vybrakoval mámě z účtu čtvrt mega ( společný účet) a zdrhl..Takže asi tak..Bych požádala o rozvod.

• Nahlásit
  • Citovat
kdochcekam
17.5.17 13:38

Proboha to je úroveň. nějaká rodina Hotentotů? :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
17.5.17 13:38
@Anonymní píše:
Anonym pač je to osobní..Takhle můj otec vybrakoval mámě z účtu čtvrt mega ( společný účet) a zdrhl..Takže asi tak..Bych požádala o rozvod.

Ale zakladatelka píše, že přišel a nemluví. Takže neutekl očividně. Ono těžko, ale luštit z toho příspěvku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama