Odejít či čekat?

17.5.17 20:11

Odejít či čekat?

Ahoj, obracím se na Vás s prosbou o názor či radu. Nacházím se v situaci, kdy opravdu nevím, co mám dělat. Je mi 23 let, přítel (možná ex) 25, jsme spolu necelé tři roky. Jde o to, že opět proběhla velká hádka. Přítel byl celý týden nevrlý, odtažitý, prostě divný. Každý žena to na svém partnerovy vycítí. Celý týden jsem se snažila s přítelem komunikovat po dobrém, co se děje, že od toho mě má atd atd. Přítel se vždy nějak vykroutil. V pátek jsem to nevydržela a už jsem po něm vystartovala, choval se ke mě odtažitě. Po hádce jsme se oba urazili a nenapsali si zprávu. (hádka proběhla po tel). V sobotu jsme oba dělali že nic s tím, že přítel se mi ozval první. Večer jsme se šly bavit za přáteli, přítel se opil. Já už chtěla jít domů, tak jsem si přisedla a viděla jsem, že si pod stolem píše s nějakou slečnou. Zeptala jsem se slušně o koho jde a on se vytočil a vystartoval po mě, že ho taky nezajímá, co si píšu s kamarádka. Hleděla jsem na něho s otevřenou pusou a nevěřila vlastním očím. Stále jsem se domáhala, aby mi tu zprávu s kým si píše ukázal. Jednoduše mi přetekli nervy. Proběhla hádka, kde padli slova, že přítel se mnou nejde domů, ať si dělám co chci, že neví proč se mnou nechce jít domů. Také jsem se ho zeptala proč mi psal, a to z něj vylezlo že asi ze zvyku. Celá opařená jsem se ho zeptala, jestli mu to je teda jedno vše a mám jít a on že ano. Tak jsem vstala a odešla jsem. V neděli mi jen odepsal že nebylo co řešit, že to je zbytečné, že si připadá v situaci jak předtím. (Abych vysvětlila situaci předtím: jednou už jsme se rozešli, byli jsme bez sebe půl roku, první rozchod je zapříčiněný z mé strany. Jsem hodně horkokrevná a dřív jednám, než přemýšlím, přítel je opak, dalším důvodem rozchodu bylo to, že jsem mu jednou vlezla do telefonu, nic tam nebylo ale přítel se prostě přes to nemohl přenést, chápu proč, je to jeho osobní věc, já sice na to mám jiný pohled, když nic neskrývám ať se podívá ale omluvila jsem se mu nejmíň 100× ale rozchod proběhl.) Já jsem se vracet nechtěla, byl to přítel co po půl roce dolezl a žadonil, že mě chce zpět. Dlouho jsem přemýšlela ale rozhodla se pro to to znovu zkusit. S přítelem si rozumíme, máme stejná pohled na svět, kariéru, máme rádi stejné věci, sportujeme spolu, máme stejné kamarády, ale na druhou stranu dokáže být přítel hodně sobecký. Vždy u něj byla na prvním místě škola a práce. Já jsem jen takový doplněk. V tom já to mám taky naopak. I když stále studuji, mám brigády, on je to první. A to je to, v čem se nikdy neshodneme. Je to tři čtvrtě roku, co jsme se k sobě vrátili, vše bylo v pořádku, ale teď se opět stalo toto. Je to jako dejavu, úplně stejné věci mi říkal při prvním rozchodu…Po hádce jsme si druhý den napsali jen pár slov, s tím, že to vše hodil na mě, při tom já za nic nemůžu. Proto jsem mu napsala, že když se v takových názorech nesejdeme, nemá smysl, abychom ve vztahu dále pokračovali. Na to už přítel nezareagoval, a je to už 4 dny, co mi neodepsal na tuto poslední zprávu. Problém jsem řešila s nejbližšími, a všichni dali za pravdu mě, že tentokrát to přepískal on, ale také si myslí, že je to zase kvůli škole, jelikož pro něj je kariéra na prvním místě. To jak se cítím já ho vůbec nezajímá. Proto si pokládám otázku, že když mu nestojím ani za odpověď, nebo aspoň vyříkání si problému či dohodnutí rozhodu, zda má smysl vůbec s takovým chlapem počítat dále do budoucna. Strašně to bolí, mám ho moc ráda ale je tam stále to ale..Taky si myslím, že to má úplně na háku jak mi je, protože já byla vždycky ta, kterou měl jasnou. Jaký pohled na to máte vy? nezažili jste něco podobného? Radili byste setrvat či odejít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.5.17 20:13

Jéžiš to je román. Takže ano, má jinou. Je odtažitý, protože má jinou.
Ty se sbal a běž, už s tebou v životě nepočítá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
17.5.17 20:17

Radím odejít. Dostal druhou šanci a zase to nevyšlo… Je to k vztah k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
4183
17.5.17 20:18

Vy spolu nebydlíte, že si pořád jenom píšete a hádáte se po telefonu? To je podle mě to nejhorší, co jde, telefon a sms snese hodně a pak si řeknete/napíšete věci, které byste si osobně ani neřekli.

Jinak z toho cos tu napsala, jsem na straně tvého přítele, tvé jednání mi přijde přehnané. A jak se říká: dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.. takže bych to ukončila a asi byste si oba měli k sobě najít adekvátnější protějšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 20:20

Vyprdni se na něj, něco podobného jsem zažila. asi má jinou a ty už ho bohužel nezajímáš :(

• Nahlásit
  • Citovat
22512
17.5.17 20:22

Nezažila. Ale odešla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Verun83
17.5.17 20:25

Odejdi, vztah nema pevne zaklady, a zda se, ze ma jinou.
Uz se k sobe nevracejte.

• Nahlásit
  • Citovat
17.5.17 20:29

@Paola21 nene bydlime ve stejné vesnici, vidívali jsme se ob den, ale posledni tyden prave byl napry a nevideli jsme se vubec. Komunikace zadna. A Souhlasim bylo to prehnane..ale na druhou stranu, co si ma baba o svem priteli myslet kdyz si pise s jinou zenou pod stolem a je cely tyden odtazity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
17.5.17 20:34

Už má v hlavě jinou, pro tebe tam není místo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 20:35
@nestastnaV píše:
@Paola21 nene bydlime ve stejné vesnici, vidívali jsme se ob den, ale posledni tyden prave byl napry a nevideli jsme se vubec. Komunikace zadna. A Souhlasim bylo to prehnane..ale na druhou stranu, co si ma baba o svem priteli myslet kdyz si pise s jinou zenou pod stolem a je cely tyden odtazity?

Co si má myslet? Myslíš si dobře. On jí chce. Po dvou letech opadla zamilovanost, on hledá novou slečnu/přítelkyni. Na něj už zapomen a hledej si jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4183
17.5.17 20:36
@nestastnaV píše:

No nejdřív byl odtažitý a teprve potom si psal s nějakou holkou na té zábavě.. Ono třeba to, jaks na něj vyjela, když neměl náladu, ho ponouklo si psát s jinou, která třeba pro něj v tu dobu měla větší pochopení..

Nebo to samozřejmě může být tak, jak píšou ostatní holky, že byl odtažitý už kvůli tomu, že si píše s jinou, těžko říct.

Tak či tak tyhle recyklované vztahy málokdy vyjdou a asi bych to být tebou ukončila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
17.5.17 20:37

Rozchod po SMS, kristepane :zed: :lol: No on to nepíše, protože už to bere jako hotovou věc. A nevím, co na tom chceš vyzkoumat, má nový objev a váš vztah mu nestojí za to se novému objevu bránit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 20:42

Spiš nechapu, proc nema koule mi to aspoň ríct do oci? To je jako normalni po 3 letech vzahu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 20:46

Odejdi, nemarni s nim cas. A jsem na jeho strane, protoze i muj rozchod zapricinilo chovani jako to tvoje - „ukaz mi s kym si pises“. To nesnasim, vytaci me to dobela. Neukazala jsem mu to, rekla jsem s kym to bylo, stejne mi neveril. Nevim proc bych mela ukazovat co si s kym pisu. Ty mu taky evidentne neveris, mozna opravnene, ale vyzadovat po nekom, aby mi to ukazal, to je pres caru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 20:47
@nestastnaV píše:
Spiš nechapu, proc nema koule mi to aspoň ríct do oci? To je jako normalni po 3 letech vzahu???

Ano je, spousta chlapů rozchod řeší přes sms, aby se vyvarovali dalšímu setkání s exkou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama