Velmi silná menstruace a kalíšek.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mayda93
Povídálka 13 příspěvků 29.10.18 20:09
Velmi silná menstruace a kalíšek.

Ahoj,
váhám nad velikostí kalíšku, vybrala jsem si Lunacup. Ještě jsem nerodila, je mi pod 25let, což by odpovídalo menšímu kalíšku, avšak mám po zavedení nehormonálního tělíska velmi silnou menstruaci a silný tampoň v prvních dnesch MS musím měnit v nejhorším případě co půl hodiny. Máte s tímto někdo zkušenost? Bojím se, že když si koupím malý, moc si tím nepomůžu (co se týká měnění) a když velký, bude překážet. Je v nich opravdu takový rozdíl?:)

Reakce:

Gosi
Kelišová 5688 příspěvků 29.10.18 20:21

Ja mam vetsi a jsem po porodu a sedi… Nemuzu srovnavat s obdobim pred, ale myslim, ze by mel trochu problem s rozvitim a tedy tesnenim… Zkus jim napsat dotaz na stranky, ale myslim, ze mensi bude lepsi…

axlpol
Závislačka 2706 příspěvků 85 inzerátů 29.10.18 20:25

Já mám Gaia Cup a je úžasný sedí fajn. Švagrová má Lunacup, ten menší a myslela si (často zdůrazňovala)jak jí kalíšek vadí, špatně drží a že má asi malo fr..u nebo co.
Pak mě napadlo, jestli není problém jinde, že jí má normálně velkou a ten menší kalíšek prostě vyjíždí (proto zavazí)…a pak přiznala, že to asi tak bude, že trochu zatlačila a vystřelil ven jako nic. Takže může zavazet i menší.
Já myslím, že musí sednout značka a velikost bych brala klidně větší nebo raději obě velikosti, na začátek menzes vetší a potom zbývající dny menší. :nevim:
Já jej mám po porodu(po císaři)a švagrová jej měla před porodem i po klasickém porodu a měla s tím menším stejný problém před i po.

stankaSR
Kecalka 450 příspěvků 29.10.18 21:22

Myslím, že v pohode môžeš mať hneď väčší. Treba sa ho naučiť správne zaviesť, aby nepretekal. A keď ho dáš správne až úplne dovnútra, tak by si ho cítiť nemala.

Sazkarka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 07.11.18 12:25

Asi jsem natvrdlá ale vůbec nechápu jak kalisek funguje… :roll:

Future.Me
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 07.11.18 12:35

@Mayda93 idealni je koupit sadu dvou velikosti (mensi a vetsi). Ja mam znacku lunette,pri silnejsi ms pouzivam vetsi kalisek a pri slabsi mensi kalisek. Jde hlavne i o tuhost materialu. Prvni kalisek jsem mela mooncup a byl na me strasne tvrdy. Doporucuji procist web: kalisek.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >