Velmi silné krvácení mimo cyklus

Anonymní
29.4.12 01:04

Velmi silné krvácení mimo cyklus

Prosím o případnu radu a oml. se za inko.

Mám pravidelnou MS, měla jsem ovulaci cca 3 dny zpátky a mám už týden nějaké divné pocity v břiše, jako bych tam měla něco cizího.

Včera v noci jsem začala silně krvácet, dnes to pokračuje, jako při velmi silné MS, měním kalíšek cca co půlhodinu.
A jsem uprostřed cyklu.

Je tu některá, která by s tímto jela na pohotovost třeba? Nebo se nemusím bát…

Díky L.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3240
29.4.12 07:31

Ahoj, já nevím, ale já bych jela. Není to normální a co není normální, toho se bojím… :nevim: Kdybys krvácela málo, nebo špinila, to by bylo jiné, ale jestli píšeš, že je to taková síla… raději jeď. Do zítřka je daleko, abys šla k „normálnímu“ gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77468
29.4.12 08:35

Tak teď už to asi není aktuální, protože to buď ustalo samo nebo už si jela, ale s tímhle bych jela i já a to jsem jinak hodně flegmatik, kalíšek po půlhodině je fakt hodně, může to být nějaká prasklá cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
29.4.12 08:40

Tak já bych jela se silným krvácením okamžitě.. Není to normální a samo od sebe, má to nějakou příčinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
29.4.12 10:32

ahojky tak jak jjela jsi nebo se to zklidnilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.12 13:12

Ahoj, onemocnel mi syn, takze jsem nemela jak, jsem s nim sama :-(

• Citovat
  • Nahlásit
77468
30.4.12 13:15

A už to ustalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
30.4.12 20:52

aha tak to jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5323
30.4.12 21:00

Ahoj, taky se mi to stalo. Jelikoz mam velice nepravidelnou MS, tak jsem si myslela, ze je to menses, ale trvalo to 9 dni a bylo to porad stejne silny :( Nakonec se ukazalo, ze to byla cysta. Sla bych co nejdriv k dr., aby udelal utz (udela i behem krvaceni). Jestli mas doma ascorutin, vezmi si ho, nebo aspon citron, vymackej co nejvic do sklenice vody. Trochu to zastavi krvaceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
12.7.12 16:49

Ahoj, vtírnu se s dotazem? Mám to jako zakladatelka… MS jsem měla před 15dny, včera měla být ovulace, místo toho krvácím silně, úplně světlou novou krev, místy černé kusy (což mám i normálně) :-/ HA neberu. nemám to asi tak silné, jako zakl. ale cítím se fakt mizerně, vycucává mě to a jsem celá, jak praštěná pytlem :cert: Ráno jsem si volala doktorce, mluvila jsem jen se sestrou, ale ta říkala, že to může být způsobeno čímkoli, bla bla… a objednala mě až na srpen, na prevenčku, že se kdyžtak kouknou :roll: jak byste to řešily?? na pohotovost se mi nechce, když tam přijde na gyn. ráno, tak mě nevezmou, že nejsem objednaná :cert: teď už tam nejsou… naposledy jsem měla něco podobného před lety-cysta-pak mi nasadily HA a bylo vše ok. jestli máte někdo zkušenost, nebo co byste dělaly na mém místě? mám v plánu ráno zajet k doktorce, předtím zkusím zavolat, myslím, že když jsem akutní (aspoň tedy myslím, navíc bude víkend, tak ať mám klid na duši) tak by mě měla bez řečí vzít, že jo??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.12 17:22

@klara123 ahoj, já třeba cca před 2 roky krácela mezi ms, volala jsem na gyndu a sestra mě odbyla ať si koupím silné céčko. To mi samozřejmě nepomohlo, tak jsem naklusala do ordinace, vše bylo v pořádku, krev taky a tak jsem to nechala být, protože jsem časem krvácet přestala, asi po měsíci mi ale šíleně natekli uzliny, sex nepřipadal pro šílenou bolest v úvahu a přišlo na mě něco jako chřipka. Po měsíci na neschopence, když už ze mě vycucali všechnu krev a poběhala jsem všechny doktory mi řekli že jsem asi prodělala mononukleozu, jenže pak se přišlo na to že mám( upozorNúju že se svým nynějším přítelm jsem od 15 let a nikdy jsem nikoho jiného neměla) chlamydie. jsem přesvědčená, chlamydie byli už tehdy příčinou oného krvácení.. naštěstí vše dobře dopadlo, sice jsem snědla tuny antibiotik, ale vše je bez problémů a já budu mít pod stromečkem prvního dárečka.. :srdce: Takže já doporučuju být neodbytná a chtít svá práva. Na co si platíme pojištění, když nás pak odmítnou vyšetřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
12.7.12 17:43

@nejvíczoufalá to je síla, co se ti stalo 8o hlavně, že se na to přišlo takhle blbě obklikou :nevim: dáreček pod stromeček vám tiše závidím, ale hrozně moc přeju :srdce: ať jste oba fit a máš krásný porod :*
já jsem doma na MD, tak to na práci naštěstí nemá vliv, ale cítím se fakt děsivě… už jsem jednou měla něco podobného, taky v létě, červen-půlka srpna, co 14-dní krvácení na 5 dnů, žádné špinění. ale milý pan doktor (už mám jiného gyndr.) mi na to nic nedal, prý se mi to srovná :roll: teď mám doktorku sice výbornou, ale dostat se k ní je skoro zázrak! objednací lhůty min. 1měsíc… když přijdu neohlášená, tak mě k ní sestra ani nepustí :cert: takže potom končím s bolestmi na pohotovostech a „hrabe“ se tam ve mě cizí člověk :zed: který nezná mou předchozí léčbu, nic. ale většinou jsem dostala nějakou injekci na povolení a uklidnění, tak to vždy zabralo.
moc ti děkuji za radu a tvou zkušenost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jancik.150
3.1.13 22:21

Aho já mám ted to samé, jak ti to dopadlo???

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.13 08:52

V nedeli, po velke fyzicke nanaze, se mi udelalo spatne, bylo mi na zvraceni, zimnice. Prikladala jsem to horku a unave. Vecer jsem zaspinila, jen na papir. Vcera dopoledne jsem trosku krvacela, pak jen velmi lehke spineni, vecer nic. Dneska rano nic, cca. za hodinu jsem citila mokro, vyteklo ze me hodne krve, pak i na wc, ted se to zmirnilo, ale krvacim stale. Blbe mi neni. Jsem 13 DC, o dite se nesnazime, jsem rok po sterilizaci. Napadla me praskla cysta, k doktorovi se nedostanu, jedine vecer na pohotovost, mam plasit? Pokud by to byla praskla cysta, tak po kolika dnech krvaceni prestane?

• Citovat
  • Nahlásit
463
13.9.18 07:50

Tak se mi to taky stalo :-( . Jsem 12 dnů od MS a od včera krvácím. Začalo to silným špiněním, a během chvilky to přešlo na jasně červenou krev a teče to dost hlavně po dosednutí na WC, jinak ani moc ne, nevím, jestli počkat a nebo běžet k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat