Věnuji mateřské mléko

50
8.3.21 13:17

Věnuji mateřské mléko

Dobrý den,

ráda věnuji mateřské mléko mamince, která má např. nedostatek. Mám na mrazáku ve sterilních pytlícich přímo na mateřské mléko cca 1,5 litru, které je mi nyní k ničemu, protože se u dcery projevila alergie na bílkovinu kravského mléka (a to jsem dosud konzumovala), takže jí ho už nemohu podat, ale je mi líto ho vylít, tak mem napadlo ho takto nabídnout, třeba to nějaké mamince pomůže.
Jsem zdravá, zdravě jím, nepiji alkohol, nekouřím a ani nepiji kávu, takže netřeba se obávat probdělých nocí kvůli kofeinu:)

Osobní předání Pardubice a okolí.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7630
8.3.21 13:20
@brionne píše:
Dobrý den,

ráda věnuji mateřské mléko mamince, která má např. nedostatek. Mám na mrazáku ve sterilních pytlícich přímo na mateřské mléko cca 1,5 litru, které je mi nyní k ničemu, protože se u dcery projevila alergie na bílkovinu kravského mléka (a to jsem dosud konzumovala), takže jí ho už nemohu podat, ale je mi líto ho vylít, tak mem napadlo ho takto nabídnout, třeba to nějaké mamince pomůže.
Jsem zdravá, zdravě jím, nepiji alkohol, nekouřím a ani nepiji kávu, takže netřeba se obávat probdělých nocí kvůli kofeinu:)

Osobní předání Pardubice a okolí.

Víš, že se to ale nesmí že?

• Nahlásit
50
8.3.21 13:21

@JancaS84 aha, to jsem nevěděla:) tak to smažu.

• Nahlásit
7630
8.3.21 13:27
@brionne píše:
@JancaS84 aha, to jsem nevěděla:) tak to smažu.

Můžeš to zkusit věnovat/prodat do mléčné banky, jestli máš nějakou poblíž. Tam si mléko vyšetří, pasterizuji a můžou ho použít dal.
Ale naprimo to nikomu dávat nesmíš, http://www.kojeni.cz/maminkam/banky/

Příspěvek upraven 08.03.21 v 13:32

• Nahlásit
10918
8.3.21 13:30

@JancaS84 V porodnici také dávali cizí mateřské mléko, pochybuji, že něco vyšetřovali. To už se také nesmí?

• Nahlásit
7630
8.3.21 13:31
@boball píše:
@JancaS84 V porodnici také dávali cizí mateřské mléko, pochybuji, že něco vyšetřovali. To už se také nesmí?

Ale oni ho mají z mléčné banky. Určitě jim tam nenechala nějaká maminka svoje tak ho dali jinymu dítěti.

• Nahlásit
913
8.3.21 13:46

Já myslím, že to nejde jen tak donést do mléčné banky. Je tam nějaké testování maminek a odstříkává se do jejich lahviček.

• Nahlásit
10918
8.3.21 13:48
@JancaS84 píše:
Ale oni ho mají z mléčné banky. Určitě jim tam nenechala nějaká maminka svoje tak ho dali jinymu dítěti.

Právě, že to tak fungovalo, odstříkané mléko vzali od jedné maminky co měla dost a dali jinému dítěti co maminka mléko neměla. Proto se ptám, jestli se to už nesmí dělat.

• Nahlásit
7630
8.3.21 13:48
@fíkofka píše:
Já myslím, že to nejde jen tak donést do mléčné banky. Je tam nějaké testování maminek a odstříkává se do jejich lahviček.

Jo mas pravdu. A jeste nesmi mit dite starsi 6 měsíců.

• Nahlásit
10382
8.3.21 14:00

@JancaS84 před 7 lety, když jsem porodila syna, tak jsem normálně v porodnici sestrám odstříkávala a dávali ho druhým dětem, sami mě o to prosily, měla jsem mléka i po císaři dost :nevim:

• Nahlásit
4377
8.3.21 14:12

Možná by ho vzali do nějaké zvířecí záchranné stanice. Ale jistá si teda nejsem vůbec. Každopádně jiné dítě na základě dobrého slova tvým mlíkem asi nikdo krmit nebude. Ne že bych ti nevěřila, ale tohle si nikdo nelajzne.

• Nahlásit
4377
8.3.21 14:14
@kotaska91 píše:
@JancaS84 před 7 lety, když jsem porodila syna, tak jsem normálně v porodnici sestrám odstříkávala a dávali ho druhým dětem, sami mě o to prosily, měla jsem mléka i po císaři dost :nevim:

Jenže tam tě měli pod dohledem, ohledně čerstvosti a stravování. Donesené zmražené mateřské mlíko, to je jiná situace.

• Nahlásit
1256
8.3.21 14:16

Pardon, to je ekl a je mi fuk, ze se to tak driv delalo, diteti bych to tedy nedala, neco jineho je z mlecne banky, ale takto..strasne nehygienicke.

• Nahlásit
7630
8.3.21 14:39
@PAN66 píše:
Pardon, to je ekl a je mi fuk, ze se to tak driv delalo, diteti bych to tedy nedala, neco jineho je z mlecne banky, ale takto..strasne nehygienicke.

No asi tak. Když jsem viděla co semnou v porodnici bylo za existence. Předpokládám, že od té fetacky z vedlejšího pokoje by mlíko nikomu nedali, ale i tak.

• Nahlásit
14284
8.3.21 17:29

Dobrý den!

Na žádost zakl. diskuzi zamykám a dávám ke smazání.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Hani

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat