Vermox, Roupy, léčba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.4.22 07:55

Vermox, Roupy, léčba

Dobrý den,
Je mi to strašně trapné, ale máte někdo zkušenost s roupy?
Poprvé se u mě objevili v prosinci, doktorka řekla že si mám koupit vermophyt. Po podání a dobrání celý lahvičky byl asi měsíc klid a začátek února znova. Doktorka opět řekla vermophyt. Až do teď ( skoro 2 měsíce) byl klid a teď opět mám pocit že se to vrací. Doktorka mi odmítá napsat vermox, že prý je to strašný driak a je to zbytečne.
Jsem už zoufalá.
Všechno peru, žehlim, uklízím a nic..
Co opravdu pomůže? :( Nemá někdo doma Vermox co nepotřebuje a byl by ochotny zaslat?
Někdo mi také doporučil kapky - tinkturu myslím že se to jmenuje parazit ( obsahuje ořešák, pelyněk, levandule, hřebíček atd..)
Z přírodních moc nevím, česnek mám ráda ale bývá mi pak z něho těžko, a pochybuji že pomůže. Četla jsem i o přípravků z Německa ale nemám možnost ho sehnat…
Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
463
17.4.22 08:04

Vermox jsme dostali pro děti. Tak nevím s tím dryakem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
17.4.22 08:12

My to taky měli pro dceru, a pro jistotu i pro nás. Lepší jak se celá rodina přeléči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
17.4.22 08:12

Molevac z Nemecka, svagrova ted resila u deti, Vermox nezabral, tak obj z Nemecka tohle a jsou pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.22 09:08

@astoret našla jsem ho i na e-shopu v ČR. Objednávám.. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
2481
17.4.22 09:12

Dryjak? Jako je to proste chemický lek, ale kdyz ty roupy mas, tak je to na miste. Nam Vermofyt nezabral, Vermox zabral fakticky hned.
Nemuze ho napsat obvodak treba tvymu priteli nebo matce? U me proste staci zvednout telefon a zavolat obvodacce s tim, ze mam roupy (nakazeni od ditete) a ona mi posle e-recept. Zkus se zeptat matky nebo pritele, jestli by si to nenechali poslat oni jakoze na sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
17.4.22 11:40

Požádej někoho kdo má jinou doktorku nebo si zajdi na pohotovost. My byli taky na pohotovosti, nenechám dítě drbat večer ani o den déle. Nic nezkoumaji, jen napsali vermox. Tvoji Mudr nechápu, my už je měli několikrát, vždy normálně napsala. U jiných červů se dává mnohonásobná dávka než u roupu, holt když je to potřeba, tak se to dát musí, což u roupu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
20.4.22 22:26

Mně doktor tehdy napsal Vermox a to jediné zabralo.. žádné tinktury, nejezení cukru, dostupné léky nepomohly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat