Reklama

VESNA JÁNSKÉ LÁZNĚ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Géčko
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 01.03.17 10:41
VESNA JÁNSKÉ LÁZNĚ

Vím že tu už podobné téma je, ale pročítat 160 stran zpátky se mi nechce, jedeme s dětmi 5.6.2017 do léčebny VESNA. Zajímalo by mě jak to tam chodí, jestli je na pokojích sociální zařízení TV, lednice atd. Nebo jestli se to dá nějak připlatit. Jaké jsou procedury co sebou atd :-) Děkuji za info

Reklama

Reakce:

Zujabuja
Kecalka 397 příspěvků 01.03.17 13:40

Ono sice tam 160 stran je, ale řeší se to skoro na každé straně nebo pár stran zpět. Na vesne je Tv i lednice, ale za příplatek 20kc na den. Internet je za 100 týdně na přístroj. Ale ve vestibulu je free net. Sociální zařízení je na chodbách. Děti zvlášť, doprovod taky, izolace má svoji toaletu. Az Vam přijde dopis s nástupem, tak tam bude i doporučení co sebou. Jinak se zabalte podle počasí. Vesna je v horách, tak je trochu chladneji.
Procedury jsou podle toho, co Vám lékař pri vstupu naordinuje. Skoro kazde dítě má bazén a perličky…

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 01.03.17 13:52

Ahojky, ja byla se synem ( 1,5) ted v lednu na pohybovem pobytu. Byli jsme na 5. patre a jsem zato moc rada, je tam vlastni jidelna (zbylych 6 pater musi do spolecne jidelny). Co se jidla tyce, bylo ho dost a bylo fakt rozmanite (jogurty, syry, hodne ovoce i zeleniny kazdy den, dokonce stridali nekolik druhu salamu, pecivo i celozrnne, nekolikrat tydne tepla i vecere, na obed vyber ze 2 jidel). Nejlepsi je, ze vsechny procedury jsou pod jednou strechou (to bylo fajn hlavne u nas v zime). My meli fyzioterapii (vojtovka), ergoterapii, virivku (spolu) a maly bazenek (taky spolu bez nejakeho dozoru). Zalezi s cim jedete. S personalem jsem nemela nejmensi problem a nezazila zadnou neochotu atd.
Za tv a lednici na pokoji si musis priplatit, stejne tak wifi - cenik maji na internetu. Ja ocenila moznost si vyprat a vyuzila jsem ji kazdy tyden. Za 100,– dostanes na 4 hodiny klice od pradelny a muzes prat i susit. Lepsi nez tahnout hromady obleceni, nebo prepirat rucne.
Ubytovani neni nic moc, ale kvuli tomu tam nejedes. :) Socialy jsou vzdycky na chodbe, ale my treba byli na izolaci a meli jsme vlastni (stejne tak kuchynku). Na pokoji jsme byli sami, ale asi maji i viceluzkove pokoje, protoze jsem zaslechla zadost maminky, ze by chteli samostatny pokoj a bohuzel neuspeli.
Kdyby te zajimalo jeste neco, ptej se :)

Zujabuja
Kecalka 397 příspěvků 01.03.17 15:43

@AlenaPi

Jj 5 je nejlepší s tím souhlasím. Taky čekáme na nástup a psala jsem, že jedině do 5A 8)

Kamilapetra
Nováček 1 příspěvek 19.03.17 15:41

@AlenaPi Prosím vás chtěla sem se zeptat kdy se platí ty nadstandardní služby a kolik to je abych věděla kolik si vzít sebou

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 19.03.17 18:14

Myslim, ze se neco da zaplatit hned pri nastupu v prijimaci kancelari, ale ja vse platila, az kdyz jsem se rozkoukala v recepci. Ani ne vse najednou, ale treba po tydnu na dalsi tyden. Internet je myslim 100,– na tyden, vlastni lednicka a televize pak myslim 20,– na den a ta pradelna 100,– na 4 hodiny (gel jsem si vzala vlastni). Urcite maji na internetu cenik. Procedury se potom dokupuji pokud vim ve 2. patre (pokud byste chtela neco navic).
Jestli myslis treba vyber pokoje, patra atd., tak to nevim, jestli se da uhadat predem. :nevim:

Zujabuja
Kecalka 397 příspěvků 20.03.17 07:43

@Kamilapetra
Já jen vím, že kamarádka jela i s manželem a celý pobyt si platil a tehdy mu nabídli sami od sebe lepší pokoj, ale jen pro něj. Chtěl být s rodinou, tak je nakonec všechny nacpali na malý pokojík. Jen nosil pásku, že si platí služby. On měl tv a lednici v ceně, žena ne, tak musela platit za sebe. Ono se poptejte buď emailem už teď ať vám můžou v případě rezervovat ;)

Katka Jeništová
Nováček 5 příspěvků 16.07.17 06:51

Ahoj holky, mám asi divný dotaz :) ALE..pojedu s dcerou poprvé a když čtu diskuzi, asi se nevyhneme nachlazení…Když dostane rýmu, pomůže jen odsavacka na vysavač..je,,blbé" si ho prostě vzít s sebou? Přijde mi, že abych pro ni na měsíc měla vše, budu potřebovat dodávku…Děkuji.

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 16.07.17 19:08

Ahoj, my byli na 5. patre a tam byl k dispozici vysavac urceny pouze k vysavani nosu. :) Takze v zari beru odsavacku, v lednu jsem ji nemela a taky by se mi hodila.

Katka Jeništová
Nováček 5 příspěvků 16.07.17 20:51

AlenaPi dekuji :) Tak to by bylo dobre. Mám pár otázek, tak zkusím :) S malou cvičim Vojtovku 3× denne + ruzne cviky. Mám si s sebou na pokoj vzit podložku na cvičení? Je asi na me co s ni budu odpoledne delat, ne? :D A koupání - chci zkusit po přečtení diskuze napsat o pate patro, izolaci. Mám si brát vanicku? A male delam klasicky vývary…Mohu si pro ni vařit na kuchyňce sama a vzit si mixer? :) Dekuju holky. Asi blbý dotazy, ale přijde mi, že se s ni zabalit na mesic snad ani nejde :lol: :lol: :lol:

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 16.07.17 21:33

@Katka Jeništová
Vanicka byla na oddeleni k dispozici. :)

My meli na pokoji jen maly psaci stul na kterem by se cvicit nedalo, ale na patre byla mistnost s polohovacim stolem. Myslim, ze jsem ji ten mesic, co jsme tam byli, vyuzivala sama. Meli jsme vojtovku 2× denne a odpoledne jsem jednou docvicovala. Uvidite, jake procedury budete mit a jak unavena mala bude. Jeste ted vidim ty pohledy matek ve stylu „co tam tomu chudackovi delam, ze tak strasne breci“. :roll:
Na kuchynce na izolaci bys rozhodne neuvarila, bylo tam zakladni nadobi, lednice a rychlovarna konvice. Plotynka a nadobi ne. Kuchynku urcenou pro zbytek patra jsem nenavstivila, ale sporak tam asi taky nebyl.. Jak pisu vyse, varilo se opravdu dobre a pokud mas specialni pozadavky nebo dite do 2 let, musis kontaktovat nutricni poradkyni a domluvit jidelnicek na miru. Jsou velmi ochotni. Jeste tak si dovezt vlastni polevky zamrazene a zaplatit si lednicku a rozmrazovat. :)

Twins
Nováček 2 příspěvky 24.03.18 10:34
NÁHRADNÍK JÁNKY (RYCHLÝ NÁSTUP) -RESPIRAČNÍ

NÁHRADNÍK S RYCHLÝM NÁSTUPEM-RESPIRAČNÍ
není aktuální. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama