Reklama

Vestavná myčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 30.06.10 08:58
Vestavná myčka

Ahoj, potřebovala bych poradit nějakou myčku, se kterou jste spokojené, popř. chyby, které jste při používání zjistily a kterých myček se vyvarovat. Nechceme nějakou šíleně drahou, vzhledem k tomu, že myčku pořizujeme do bytu, ve kterém budeme max. 5 let. Děkuji za rady :-)

Reklama

Reakce:

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.10 09:23

Ahoj, měli jsme 2× whirlpool a ted do baráku budeme pořizovat Bosch. S oběma jsme byli spokojení, ale manžel ted narazil na BOSCHku, na doporučení, jen o cca 2000,– dražší, tak jdeme do ní, ale my to máme do baráku, takže určitě na delší dobu. Jinak myslím, že 5 let zas není až tak málo, abyste kupovali nějakou nekvalitní

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 30.06.10 09:39

Nechceme kupovat tu nejlevnější, ale ani tu nejdražší. Prostě něco mezi a aby splnila svůj účel. Dívala jsem se na Bosch a Miele, ale ty jsou dost drahé. Tolik se nám dát nechce. Do baráku pakn určitě zainvestuje a koupíme pořádnou. Slyšela jsem, že Whirpoolky jsou dobré a nejsou až tak drahé.

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 30.06.10 09:56

Mi mame AEG favorit, nebo jak to je a jsem spokojena.
Jedine, co je na prd, je ze ma ovladaci panel venku, takze mi ji maly zapina. Vzit to zpatky, koupila bych nejakou, co ma ten panel skryty.

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 30.06.10 09:56

Na 5 let bych osobně nic drahého nekupovala. Mám v bytě Zanussi, byla tenkrát poměrně levná, všichni mě o této značky zrazovali, a už ji mám 12 let a absolutně bez jakéhokoliv problému.

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 30.06.10 09:57

a co zkusis AEGcko? to je takova zlata stredni cesta… my mame a jsme s pokojeni…
btw: videla jsem test tusim v cernych ovcich a miele ac se prezentuje jako jedna z nejlepsich znacek tam neskoncilo jako prvni, byla to tusim zanussi, ale uz si nejsem uplne jista… ono v podstate zanussi, elektrolux a aeg jsou jeden vyrobce a lisi se pouze tridou (zan nejnizsi a aeg nejvyssi)
preji stastnou ruku :)

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 30.06.10 11:05

Máme whirpool, bez problému ( zatím, 2 roky) :mavam:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.10 11:17

Ve starem byte jsme meli Bosch… ted v novem mame vestavnou Zanussi a hruza, je proti Boschce strasne mala, musim myt dvakrat tak casto, protoze proste ty kose jsou blbe udelane… a to rekl i manzel!

Takze za sebe jedine Boschku, uz jen to, ze se mi to vrati v tom, ze nemusim myt tak casto nadobi.

S jinou znackou zkusenost nemam. Stara Bosch nam deset let myla bez problemu a nakonec jsme ji jeste prodali.

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.10 11:31

Anielko, sice nemám zkušenost s myčkou BOSCH, ale ted máme čerstvou zkušenost s pračkou. Nastěhovali jsme se po prodeji bytu na přechodnou bytu do bytu příbuznýho, kde je stará pračka BOSCH, kterou kupoval ještě můj táta a ten je 17 let mrtvej, takže pračka má dobrejch cca 20 let :roll: Tahle stará pračka pere líp než naše nová Electrolux, kterou jsme měli v bytě cca 4 roky. Do baráku už máme koupenou BOSCH i sušičku BOSCH. Takže i my jsme rozohdnutý koupit myčku BOSCH, i přesto, že s Whirlpool jsme neměli žádný problém a to jsme měli už 2.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 30.06.10 14:27

ahoj,myčku máme Ariston,vlastně všechny kuchynské spotřebiče této značky,je z Itálie,máme ji 2 roky a myje skvěle,žádný problém s ní nemám :palec:
je vestavná,60cm,nej­kratší program má na 30min,nejdelší přes 2 hodiny,na žádnou její chybu jsem ještě nepřišla :think:

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 30.06.10 19:50

Máme 12 let Whirpoolku a jsem s ní naprosto spokojená. Nikdy nebyl žádný problém (ťuk ťuk ťuk).

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 30.06.10 20:35

holky děkuji za rady, snad vybereme dobře :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >