Vibrační lehátko pro novorozence

791
5.8.15 15:52

Vibrační lehátko pro novorozence

Ahoj :)
Mám doma dvoutýdenní holčičku a chtěla bych ji pořídit vibrační lehátko. Jen nevím, pro jaké se rozhodnout. Jestli koupit do 18kg(tam hodně čtu recenze, že pro tak malé mimčo to není fajn) nebo do 9kg abych se nebála, ji tam strkat už ted. Popřípadě jakou značku a vaše zkušenosti? Díky za tipy, už jsem toho přečetla hodně, ale pořád se nemůžu rozhodnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1220
5.8.15 15:58

Ahoj, já tedy žádné ozkoušené nemám ale nejvíc se mi zamlouvá z hlediska funkcí asi tohle : http://detska-lehatka.heureka.cz/…i-sandstone/ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
5.8.15 16:01

@Dianela Tak to já četla že od Bright Stars mají nic moc konstrukci pro mimi, že mu v tom padá hlaička a tak.. Že je to spíš pro starší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
5.8.15 16:02

@Dianela A na to, že je to do 9kg jen, tak mi to přijde drahý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
5.8.15 16:03

@dbaruse Tohle je od narození do 9 kilo :) Záleží na tom jaký Bright Stars :) Já se na toto byla podívat v obchodě a fakt super :) Jen ti asi nerozumím jak to myslíš s tím padáním hlavičky. Jako, že v tom moc sedí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
5.8.15 16:08

@dbaruse Do 18ti kilo mi to příjde zbytečné, jak děcko začne lézt tak v tom stejně moc nevydrží :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
5.8.15 16:19

@Dianela Jojo už jsem na to koukala! Máš pravdu :) Když budu kupovat do 9ti kg tak koupím asi tohle. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
5.8.15 16:22

@dbaruse Není vůbec za co :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 16:23

Do devíti kil je zbytečná investice, za chvilku bude mimi těžší a budeš kupovat jiné lehátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
5.8.15 16:28

My měli tohle a budem ho používat i teď pro druhé.. http://detska-lehatka.heureka.cz/…sedatko-3v1/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
5.8.15 16:29

Ma máme od FP do 18kg, starší dva měli 9 kilo ještě před půl rokem. a třetí má zrovna v 7m sotva 8kg, takže tomu by stačilo i do 9, ale aspoň tam můžou starší kluci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
5.8.15 16:32

@Lejaa Od FP se mi líbí právě tohle a Rainforest. Je tohle vhodné pro opravdu malé mimčo? A vibrace a všechno ok? I polohování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 16:38

Já jsem kupovala Chicco http://cs.venda.cz/…-2013-beige/?… a úplně stačilo. Taky se může stát, že dítě bude mít 9kg třeba až v roce (moje má v roce a půl necelých 10kg), takže by bylo zbytečný kupovat to do 18kg. Vybírala jsem podle toho, jestli je vibrační (na prdíky) a docela to pomáhalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13568
5.8.15 16:40

Mam od bright stars do 18 kilo a makej tam je cca od 3 tejdnu, hlavicka mu nijak nepadala mam ho nastaveny na tu nejlezatejsi polohu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
5.8.15 16:45

@dbaruse
Já si už přesně nepamatuji, kdy přesně jsme začali do lehátka dávat.. ale myslím, že kolem 2 měsíců už jo..
Já jsem používala víc košík, takže do lehátka jsem dávala sporadicky.. Stejnak by v tom mimčo nemělo být třeba půl dne. Takže vždy jen tak po chvilkách, pro změnu.. Víc jsem začala využívat až kolem 4-5 měsíce, kdy jsem v tom krmila a syn už začal reagovat na tu hrazdičku a taky mu vyhovovalo, že vidí do okolí.. Ale zase, nikdy v tom nebyl nijak dlouhodobě, prostě pro změnu..
Jinak vibrace byly v pohodě a polohování taky:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama