Vidí děti duchy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.11.14 20:14
Vidí děti duchy??!

Ahoj holky, predem se onlouvam, ze pisu bez diakritiky ale mam nahradni mobil a moc to s nim neumim :mrgreen:

Jde o to, ze maly (2r,9m) se mi posledni dva tydny noc co noc budi, vzdy tak mezi pulnoci a 2hod rano. Vzdycky vleze do nohou postylky, opre se a natahuje ruce dopredu. Pritom vetsinou nalehave vola: „Tady mam ty ruky, tady je mam, tady mas ruky!“ Pokazde vola cim dal vic, jakoby se vzdaloval cil toho proseni, jestli chapete… Pokracuje to vzdy, dokud ho nevzbudim. Pak se vzdy pta, kde je. Vubec nevim, o cem mluvi, rano si nikdy nic nepamatuje. Ze vcerejska na dnesek jsem zkousela, jestli treba se mu „podari chytit za ruky“, ale musela jsem ho vzbudit protoze to vypada opravdu desive (kor v noci). Opravdu je to tak 16-17 dni, noc co noc. Mrkla jsem i na net, ale jsem docela skeptik a racionalista, takze to nejak nevidim z te „jine“ roviny. Jedine co jsem vycetla a mohlo by mit vliv, ze je vzdy otoceny smerem k zrcadlu :think:

Mate nekdo nejake podobne zkusenosti?? Vim, ze se rika, ze male deti jsou jednou nohou tady a jednou „tam“, ale…vazne??? :oops: (opravdu je to pravda, dokonce i muz, ktery by na duchy neveril ani kdyby ho tahali za nohu po baraku, je uz z toho mimo a spi v obyvaku)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Fíková
Kelišová 5778 příspěvků 04.11.14 20:16

Náměsíčnost?

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 04.11.14 20:17

U postele nemá být zrcadlo.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 04.11.14 20:17

Jakože před ním je to zrcadlo? Tak co ho zkusit dát pryč? :nevim:

micha.bello
Závislačka 2655 příspěvků 04.11.14 20:20

Ano, může se jednat o náměsíčnost, a zároveň bych zkusila dát syna tak, aby na to zrcadlo neviděl.

jasterica
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 04.11.14 20:26

Zrcadlo nema v loznici co delat, tam kde se spi nema byt

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 04.11.14 20:27

Je to mozne ze duchy vidi :nevim: co my vime

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 04.11.14 20:28

A doufam ze se syn nauci mluvit az je prestane videt pripadne (asi bych se pos…) :mrgreen:

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.11.14 20:29

Jo namesicnost by na to asi sedela, ale me spis udivuje ta cena, porad to same noc co noc. S tim zrcadlem jsem nemela ani sajna, ja holt se v tomto nejak neorientuju. Bohuzel je ale na skrini, takze s tim nic neudelam :nevim: myslite, ze to muzu rict pediatre, skrz tu namesicnost?? Ja se bojim, aby si tam ze mne nedelaly blazna :oops:

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 04.11.14 20:29

Řekla bych, že je náměsíčný, u mého bratra to bylo podobné, vždy šel k jídelní židličce a říkal ham ham ham, když byl větší a už uměl více povídat, začal před ní žvatlat mámo krmit a podobně… :lol:

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.11.14 20:30
@jasterica píše:
Zrcadlo nema v loznici co delat, tam kde se spi nema byt

Troufam si rict, ze vetsina rodin ma v loznici skrine se zrcadly :nevim:

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 04.11.14 20:31

Vite nekdo proc nema byt v loznici to zrcadlo??

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 04.11.14 20:31

A také si nikdy nic nepamatoval, v noci si sedl na postel a začal se hrozně smát a podobně, oni si to neuvědomují, mají živé sny a jsou ve fázi spánku, takže ani nevnímají. A u něho to bylo také noc co noc, pořád se opakovalo to samé dokola.

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.11.14 20:31

*scena (ne cena)

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 04.11.14 20:32

@tinkerbelll My nemáme, máme totiž stoletou skříň a dříve se dávala zrcadla dovnitř… :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >