Vidíte dušíka?

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 11:33
Vidite dusika?

Ahoj holky chci se vas zeptat… Samozdrejme jako zena jsem silene nedockava a netrpeliva tak jsem dnes zkusila ze zvedavosti jeden test a zda se mi ze je tam stinek druhe carky, Ms bych mela dostat za 2 dny a od ovulace je to dnes 13 den. Tak co vidite tam neco? Omlouvam se za kvalitu nejak mi to nechce fotak pobrat ;) :andel: :andel:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Makinka87
Povídálka 42 příspěvků 22.11.18 11:37

Vypadá to nadějně. Já měla dva dny před ms tohle:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 22.11.18 11:37

Vidím

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 22.11.18 11:41

Vidím fakt mikro náznak když tu fotku hodně zvětším :D testuj znova za 2 dny nejdřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 11:41

@Makinka87
Juuuu tak ty je mas oproti me krasne zretelne
Ja si spis rikam jestli to neni ryska :nevim: :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 11:47
Vidíte tam ducha?

Ahojte holky, vidíte tam něco? Poslední ms jsme měla 21.10.2018.
Nevím už tři dny se necítím zrovna nejlíp je mi na zvracení, pořad se mi chce zvracet, točí se mi hlava :nevim:

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 22.11.18 11:49

Neber to jako pozitivní test a testuj až budeš mít zpoždění aspoň tři dny. Takových duchů jsem viděla spoustu, nikdy z toho nic nebylo. U prosperujících těhotenství jsem měla naprosto zřetelné čárky. Nemusí to být samozřejmě tvůj případ, ale proč se zbytečně stresovat, když přijde menzes.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 22.11.18 11:50
@Anonymní píše:
Nevím už tři dny se necítím zrovna nejlíp je mi na zvracení, pořad se mi chce zvracet, točí se mi hlava :nevim:

Ne nevidím nic. Ale můžeš zkusit testovat za dva dny zas když mrcha nedorazí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 11:51

Já počkám :nevim: zkusím to za tři dny znova a uvidím :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 12:21

Taky pockam dva dny , jen me zajimal vas nazor zda neco vidite nebo mi uz hrabe :D :D prece jen vice oci vidi vice :) a nektere zkusenosti a vase testiky taky potesi :)

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 22.11.18 12:40

Netestovat před ms. Má to svůj důvod

Flyingfrog
Extra třída :D 12124 příspěvků 22.11.18 12:49

Ducha vidím. :-) Nejlíp na té první fotce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 13:30

Vim muze to odejit s Ms ale ja jsem proste hrozna a netrpeliva :D :D a myslim ze urcite tu nejsem jedina myslim ze takova je pomalu kazdaa…
No uvidime aleee kezby :andel: :andel:

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 22.11.18 13:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se vas zeptat… Samozdrejme jako zena jsem silene nedockava a netrpeliva tak jsem dnes zkusila ze zvedavosti jeden test a zda se mi ze je tam stinek druhe carky, Ms bych mela dostat za 2 dny a od ovulace je to dnes 13 den. Tak co vidite tam neco? Omlouvam se za kvalitu nejak mi to nechce fotak pobrat ;) :andel: :andel:

Já nic nevidím :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 22.11.18 13:57
@Anonymní píše:
Nevím už tři dny se necítím zrovna nejlíp je mi na zvracení, pořad se mi chce zvracet, točí se mi hlava :nevim:

Nic nevidím :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >