Viete ako upiect dobošku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 18.10.14 15:48
Viete ako upiect dobosku?

Strasne ma to pokusa, co som sa odstahovala do Ciech, tak ju nikde v cukrarni nemaju, ale stale som nevymyslela ako tych 6 - 8 platov upiect. Nevadi slahanemu cestu ked bude cakat, kym popeciem vsetky platy? Predsa len, kazdy by mal sediet v rure aspon 10 minut :think:

Reakce:
Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 18.10.14 15:57

Pekla jsem podle tohoto postupu a byla výborná http://www.cuketka.cz/?…

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 18.10.14 16:05

Já myslím, že nevadí. Stejně se to pak maže a dává tuhnout přes noc. A na horkém by se roztékal ten krém, takže já bych to normálně upekla, nechala vystydnout a pak pokračovala dál

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16876 příspěvků 18.10.14 16:47

@Busy Bee no, tak to opravdu diky :jazyk:, diskuzi jsem otevrela ze zvedavosti, ze nevim, o cem je rec…a toto? :cert: :twisted: :twisted: to vypada fakt prudce jedle…uaaaa :jazyk: :jazyk: :jazyk:

my_nickname
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 18.10.14 17:10

Je to mnamka! :P tchyne pece na kazdou akci.. mnam.
Tchyne dava 2plechy najednou, aby to mela rychlejsi.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 18.10.14 18:16

No ja ac slovak ako remen som na madarskej doboske zavisla, len som este nenasla odvahu nechat stat slahane cesto, kym sa upecie predchadzajuca davka. Bohuzial, co som „z domu“, nikde ju nemozem kupit, takze jedina cesta je skrz vlastnu kuchynu.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 18.10.14 19:28

@Bábi Zlopočasná ajo, až teď mi došlo, že se jedná o to syrové - já nějak myslela, že se ptáš na to už upečené… no dala bych dva plechy najednou a ono je to hodně tenké, já myslím, že se to peče tak 5min? to snad to těsto vydrží…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >