Víla Zvonilka na dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gambo
Kecalka 335 příspěvků 09.10.14 14:47
Víla Zvonilka na dort

Ahoj maminy, nenašla by se mezi vámi zkušená osůbka, která umí dělat postavičky z potahované hmoty na dort? Potřebovala bych Zvonilku a sama se na to necítím, spíš mám levé ruce. Potřebovala bych Pražáka abych si to osobně vyzvedla. Cena tak do 150 Kč, je to vůbec reálné?
 díky

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10652 příspěvků 09.10.14 14:53

Ahoj tady maji postavicku zvonilky z marcipanu www.cukrarna-jitka.cz/kontakty/
Jinak si neumim predstavit, ze by se ti nekdo patlal s potahovanou postavickou, a mel by z toho do kapsy 40 kc :nevim:

Gambo
Kecalka 335 příspěvků 09.10.14 14:57

@Šarlota4
ale to co píšeš jsem zjišťovala a i s poštou to vyjde na 340 kč a to je trochu moc, to je cena dortu. Opravdu jsem na to nešikovná, a dovedu si představit tu piplačku, Proto se ptám jestli je 150 kč reálné, protože 340 je fakt moc

Parchant
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 09.10.14 15:02

:mavam: nestačilo by za tu cenu jedlý papír jako tady? http://www.hospodynkam.cz/…pir-zvonilka
V Praze by se to dalo někde sehnat :think:

Gambo
Kecalka 335 příspěvků 09.10.14 15:04
@Parchant píše: :mavam: nestačilo by za tu cenu jedlý papír jako tady? http://www.hospodynkam.cz/…pir-zvonilka
V Praze by se to dalo někde sehnat :think:

je to pro sestru a ta chce figurku takže bohužel, i když já už jsem to navrhovala :-)

tkub
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 2 inzeráty 09.10.14 15:14

Hele a máte nějou figurky víli zvonilky? Já jsem dělala figurky na dosrt tak, že jsem je odlila do hmotx, kterou se dělají zubařsjé otisky zubů a pak jsem do ní natlačila fondán, no a pak to nabarvit potravinářskýma barvama

Minnnie
Kecalka 220 příspěvků 09.10.14 15:14

A co koupit tu vilu jako postavicku-panenku tu dat na dort a pak by to mela oslavenkyne jako dáreček a mohla by si s ni normalne hrat? děti nemam netuším kolik by to stalo jen mi to tak blesklo hlavou… :oops: ;) :nevim:

Šarlota4
Extra třída :D 10652 příspěvků 09.10.14 15:17

@Gambo ja to s tou cukrarnoj myslela spis jako navrh. Urcite se da sehnat ta postavicka i v Praze, tam kde maji vlastni vyrobu ti ji urcite udelaji a bude to stat do 100 kc

Gambo
Kecalka 335 příspěvků 09.10.14 15:22

Panenku dostane jako dárek, postavit ji na dort není špatná nápad, ale nevím jestli by to prošlo, zkusím oslovit firmy co dělají postavičky do cukráren, díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >