Jak upéct domácí kaiserky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Isia
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 07.10.14 09:49
jak upéct domácí kaiserky

Dobrý den maminky,

chtěla bych poprosit o nějaký recept na domácí kaiserky, pečivo i chleba. Mám doma pekárnu, ráda ji používám, ale když peču pečivo, tak je mám takové hutné, vůbec není nadýchané. Moc máme rádi kaiserky se semínky s Kauflandu, chtěla jsem upéct něco podobného, ale buď jsem je měla jako buchtu nebo tak hutné, tvrdé, že se těžko ukously. Asi takové pečivo jako v obchodě neudělám, ale aspoň kdyby bylo podobné jak chuťově, tak vzhledově. S chlebem je to podobné, taky není nadýchaný… nevím přesně jak ho popsat, prostě tvrdší, hutný, takový chléb ani pečivo se nechce jíst každý den a já bych tak ráda pekla…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 10:17

Domácí kaiserky
300ml mléka
25g másla
15g soli špetku cukru
250g hladké mouky
125g pšeničné chlebové
125g polohrubé mouky
půl kostky čerstvého droždí :-)

Po vykynutí tvoříme 12 bochánků,
Necháme 10 min. odpočinout.
Pak raznicí vytvoříme kaiserky.
Otočíme vzorkem dolů a necháme 15 min. odpočinout.
Otočíme zpět, potřeme vodou a sypeme solí, kmínem, lněným semínkem nebo sezamem…
Pečeme na 220°C cca 10 min na plechu vyloženým pečícím papírem.

Prosím je velice DŮLEŽITÉ dodržet recepturu i postup. Otáčení vytlačené kaiserky je velice důležité pro vyformování do specifického tvaru.

Raznice se dá koupit kdekoli třeba v Tescomě, koupila jsem ji za 50 kč ;)

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 07.10.14 12:08

@Krasavicaa Mám doma od posledního pečení žitnou mouku. Myslíš, že by šlo nahradit tu pšeničnou chlebovou mouku žitnou?

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:10
@TerezkaW píše:
@Krasavicaa Mám doma od posledního pečení žitnou mouku. Myslíš, že by šlo nahradit tu pšeničnou chlebovou mouku žitnou?

Ještě jsem to nezkoušela, ale myslím, že by neměl být problém :-) Určitě vyzkoušej. :-)

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 07.10.14 12:17

@Krasavicaa Díky, zkusím to :palec: Jsem zvědavá, co z toho vznikne :oops:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:18
@TerezkaW píše:
@Krasavicaa Díky, zkusím to :palec: Jsem zvědavá, co z toho vznikne :oops:

Dej vědět :-)

Isia
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 07.10.14 15:23

@Krasavicaa děkuji za recept, zkusím to.:)
Moc ráda peču, do obchodu moc nechodím, máme to docela daleko a s dětma to není lehké. Tak raději peču, ale pořád to stejný se nám už taky nechce jíst. Chce to změnu. Nemáte ještě nějaký zajímavý recept?

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 15:25
@Isia píše:
@Krasavicaa děkuji za recept, zkusím to.:)
Moc ráda peču, do obchodu moc nechodím, máme to docela daleko a s dětma to není lehké. Tak raději peču, ale pořád to stejný se nám už taky nechce jíst. Chce to změnu. Nemáte ještě nějaký zajímavý recept?

Mám jich spoustu, pošlu ti pozvánku do šetřící skupiny, tam jich najdeš spoustu :-)

Isia
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 07.10.14 18:37

@Krasavicaa Děkuji, ráda vyzkouším nový recept.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 08.10.14 11:12

@Krasavicaa Taky prosím pozvánku, jestli můžu :-) Ráda zkouším péct něco nového.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 11:14

@Isia @TerezkaW mrkněte na profil… měly by jste tu pozvánku mít :-)

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 08.10.14 11:15

@Krasavicaa Paráda, díky

Hannyck
Generální žvanilka 23317 příspěvků 08.10.14 11:40

Mohla bych poprosit i já :D

Isia
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 08.10.14 18:27

@Krasavicaa děkuji, určitě nové recepty vyzkouším, už mi došla inspirace, tak jsem ráda za nové recepty :). Už jsem se na recepty dívala a vypadají lákavě :). Děkuji

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 08.10.14 18:33
@Krasavicaa píše:
Domácí kaiserky
300ml mléka
25g másla
15g soli špetku cukru
250g hladké mouky
125g pšeničné chlebové
125g polohrubé mouky
půl kostky čerstvého droždí :-)

Po vykynutí tvoříme 12 bochánků,
Necháme 10 min. odpočinout.
Pak raznicí vytvoříme kaiserky.
Otočíme vzorkem dolů a necháme 15 min. odpočinout.
Otočíme zpět, potřeme vodou a sypeme solí, kmínem, lněným semínkem nebo sezamem…
Pečeme na 220°C cca 10 min na plechu vyloženým pečícím papírem.

Prosím je velice DŮLEŽITÉ dodržet recepturu i postup. Otáčení vytlačené kaiserky je velice důležité pro vyformování do specifického tvaru.

Raznice se dá koupit kdekoli třeba v Tescomě, koupila jsem ji za 50 kč ;)

Jsou tyhle kaiserky opravdu jak z obchodu? Domaci housky a pod. jsou pak vzdycky hutne az tvrde… Tak abych neztracela cas pecenim :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >