vincentka pro batole?

625
18.10.06 12:32

vincentka pro batole?

Ahoj holky,
moje 22měsíční dcera má nepříjemný kašel a napadlo mě jí dát vincentku. Zkusila jsem to a se sunarem je ochotná jí vypít :D , i když podle mne je to hnus :wink: Zpětně mě ale napadlo, že vincentka je dost slaná a vlastně netuším, jestli ji smím ve větším množství dávat. Vypadá to, že by jí Kačka mohla za den vypít i 600 ml, což mi přijde až moc. Zatím vypila 300 ml. V lékárně mi poradili vincentku ředit, ale bylo zjevné, že paní magistra sama neví, co si o tom má myslet. Moji dr jsem dnes propásla, měla jen do 12.
Tak co myslíte vy?

Děkuju
Jana+tuberák Kačenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.10.06 13:21

Ja bych teda dala cibulovy sirup. Cibuli na kolecka do misticky a prosypat piskovym cukrem a dat do lednice a do hodky pusti stavu.
Nic se tim nezkazi. Vincentku bych radsi inhalovala.
U nas se s kaslem neceka, hned mame laryngitidu. Takze hned davame leky. Uz mame sve instrukce.
Ale i tak, kdyz je kasel suchy, dala bych na spani stoptusin. Jinak pouzivame mucosolvan na vykaslavani. Samozrejme je potreba domluvit se s lekarem.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
18.10.06 13:22

to jsem psala ja:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
19.10.06 00:03

Myslím že vincentkou nic nezkazíš. Už když bylo malé kolem půl roku a trápil jí kašel a průdušky tak jsme dostali vincetku. Ne k pití, ale takový rozprašovač. Je k němu nástavec jak do pusy tak do nosu. Kristýnce to asi fakt taky chutná, když to vidí, tak chce do pusy nastříkat. Doplňuje se to normální vincentkou z lahve, tak je to to samé co píšeš.
Nevím jak s pitím, to toho dostane víc, ale zase je o dost starší. V návodu té rozprašovací nevím jetsli bylo nějaké omezní množství, mám to teď u malé v pokojíku, ale neuvědomuju si to.
já bych se toho nebála, ted v rozumných dávkách. Nebo si přikupte ten rozprašovač. Používá se i když je třeba suchý vzduch apod.

Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama