Viróza? Je tu lékař?

Anonymní
4.1.21 13:28

viroza? je tu lekar?

Přeji hezký den,

trápí nás doma divná „viróza“, resp. obvykle když syn přinese ze školky virózu, tak ji do týdne obvykle máme všichni - klasika rýma kašel, nyní před cca 5ti týdny přinesl ze školky cosi co byl ošklivý kašel 14 dní, ponejvíce času vlhký takový hrtanový, bez teplot, pak s rýmou, je to 4. týden a občas hodně suše zakašle, takový malý záchvat, já to chytla po cca 2 týdnech a 3 dnech až, pokašlávání suché a pak vlhký kašel s žlutozeleným vykašláváním, pak na to týden po manžel pokašlávání a teď oba vykašláváme žluto zelené opět z krku… někde z hrtanu.. bez teplot -, rýmy, náš nejmenší ačkoliv vždy chytne vše na první dobrou s nejhorším průběhem, začíná až teď 5 týdnů od prvního kašle staršího syna začíná pokašlávat…

je tohle viróza, nebo něco bakteriálního? covid jsme měli v říjnu… před 4 mi týdny test negativní u staršího… starší se nám nejspíš poté viróze osypal na břichu a v pobřisku a trošku v horní části stehen..
je možné aby to vše mělo takovou dlouhou inkubační dobu? táhne se to od začatku prosince, postupně v tom jedem všichni…už mě napad i přes negativitu testu v počátku onemocnění syna i znovu covid.. :/ bakteriální infekce v hrtanu by byla doprovázena horečkami? ty nemáme nikdo jen kašel kašel a kašel…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18351
4.1.21 13:43

Proč jste nešli k lékaři? obávám se, že ti přes obrazovku nikdo nemůže říct ani hádat, co by to mohlo být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9955
4.1.21 13:47

Nejsem doktor, ale řekla bych že pokud vykašláváte cosi žlutozeleného bude to nejspíš něco bakteriálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
4.1.21 13:48

Ja bych tedy hlavne sla hned k lekari, co vam brani? Proc si to predavate bez lecby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
4.1.21 13:48

No jestli se tim trapite uz 5 tydnu, tak bych byla davno u dr. Tady od pocitace ti nikdo diagnozu neudela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
4.1.21 16:28

I kdyby tady lékař byl tak ti nikdo diagnózu přes PC neřekne :zed: Proč nejdeš k doktorovi??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat