Šilhání - za jak dlouho pokroky?

Anonymní
29.12.20 19:17

Silhani za jak dlouho pokroky

Dobrý večer, zajímalo by mě, kdo u svoho dítěte řeší silhani a za jak dlouho došlo ke zlepšení a potom úplnému odstranění, u syna řešíme od 2 let okluzor, pleopticke cviceni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
29.12.20 20:29

Dobry vecer, dcerce ujizdelo leve ocicko. Po nasazeni bryli se ji oci srovnaly a nesilha. Kdyz bryle ma, tak nesilha vubec, kdyz je sundame, obcas se stane, ze to leve ocko ujede. Nastesti svoje brejlicky zboznuje a chce je nosit :)

Nosi vas syn bryle? Nebo cvicite jenom s okluzorem? Dcera tedy ma i dioptrie, takze bryle jsou nutnost. Jsou jsi 3 a ctvrt a bryle nosi uz 2 roky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
29.12.20 21:35
@prcek.leni píše:
Dobry vecer, dcerce ujizdelo leve ocicko. Po nasazeni bryli se ji oci srovnaly a nesilha. Kdyz bryle ma, tak nesilha vubec, kdyz je sundame, obcas se stane, ze to leve ocko ujede. Nastesti svoje brejlicky zboznuje a chce je nosit :)Nosi vas syn bryle? Nebo cvicite jenom s okluzorem? Dcera tedy ma i dioptrie, takze bryle jsou nutnost. Jsou jsi 3 a ctvrt a bryle nosi uz 2 roky. :)

A neřekli vám kdy by cca mělo dojít k úplnému zlepšení i bez brýlí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
29.12.20 22:37

@kleris2 To nerikali :think: ale diky tomu, ze s brylemi ji ocka neujizdeji, tak netrenujeme s okluzorem. Nebojte, urcite se to zlepsi, trénujte s tim okluzorem a bude to dobre :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1554
29.12.20 23:00

Malej taky trochu silha - levé oko, v jednom roce jdeme na oční.

Každopádně já silhala tak do patnácti, srovnalo se to bez brýlí, ale na levé oko jsem úplně slepá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat