Viróza u miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 21:39
Viroza u miminka?

Zdravím maminky,

prosím o radu. Mám syna 8 měsíců. Ve čtvrtek měl horečku 38° po odečtu, po jednom čípku zas v normálu. Nechtěl moc papat, tuhou stravu, častá stolička, jednou zvracení z kašičky. Mudr jen telefonicky že se může jednat o šestou nemoc. V pátek a sobotu během dne ok, bez teplot, jen častá stolička, na jídlo rýže s mrkví. V noci se často budí s „knouráním“ a to vždy prospal celou noc. Dnes zahlěněný, hodně kašle (vlhký kašel), tak odsávám, zvýšená poloha, jí méně, hodně pije, dávám mořskou sul, zvhlčuji vzduch, stolička pořád častá, až vodnatá.
Může tento průběh značit běžnou virozu?
Malej dostal na večer mlíčko jako obyvkle, a hrozně se dávil, jak ho chtěl dostat ven.

Doktorka tam bude až za 4 dny, tak jesi mám pro jistotu navšívit pohotovost?
Během dne byl celkem ok, hrál si, ovšem kašlal, kýchal a to dávení na večer mě asi trochu „vyděsilo“.

(minulý celý víkend byla u nás byla návštěva s 2,5letou, které se neustále odsával nosík, ale neustále mě ujištovaly, že to malý chytit nemuže, no jak vidím.. :zed:.)

Děkuji :)

Reakce:
Anita000
Povídálka 29 příspěvků 23.12.18 21:42

Ja bych adi tu pohotovost navstivila.. Lepsi zajet za to nic nedas.. Aspon pak budes klidnejsi a potom muzes navstivit svoji dr…
Joo ty deti to na sebe prenasi rychle :roll: :lol:
Hodne sil preju ;)

lampicka11
Závislačka 3512 příspěvků 4 inzeráty 23.12.18 21:46

Syn mel zánět průdušek… Teplotu měl jen zvýšenou…a začlo to tím že ráno jen trochu suše kašlal…odpo už to bylo horší. Dostal hned ATB… 4mes. Mu byly.
Edit… Dcera týden předtím ATB na kašel… U kterýho měla 5dni horečky. Prý to syn nechytí protoze je plně kojen…prdlaz… Odnesli to průdušky :?

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 23.12.18 21:48

Ja bych asi taky radsi zajela, poslechnou ho a ty alespon budes klidnejsi. U nas starsi taha vse mozne ze skolky a chytneme to vzdy cela rodina,vcetne rocniho prdolky. Tak at je maly brzo zdravy.

Hadumi
Extra třída :D 13673 příspěvků 23.12.18 22:02

Viroza, nikam bych nešla. Pokud by teplota vyšplhala vysoko, tak ano.

Nika079
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 23.12.18 22:18

Já bych řekla,že je to viróza a na pohotovost bych nešla. Tam az v případě neustupujicich horeček,případně divného chování. ALE,je to tvoje dítě a ty ho znáš nejlíp a vidíš,jak mu je. Držím palce,ať jste v pořádku! :srdce:

murry
Závislačka 3110 příspěvků 23.12.18 22:22

zuby jednoznacne..

terka-com
Povídálka 12 příspěvků 23.12.18 22:28

@murry dekuji :) no zoubek jeste nema ani jeden, ale ani nevidim se nic klubat venku :thinking:

terka-com
Povídálka 12 příspěvků 23.12.18 22:29

@Nika079 dekuji tak uvidíme:)

terka-com
Povídálka 12 příspěvků 23.12.18 22:30

@Hadumi no manzel rika totez, mozna zbytecne plasim :thinking:

terka-com
Povídálka 12 příspěvků 23.12.18 22:31

@kacenka.sks @lampicka11 @Anita000 holky dekuji moc kdyby se stav zhorsil urcite zajedem a kdyby vse ok, tak jen ve ctvrtek zajdem pro jistotu na kontrolu :)

krukynka
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 22:35

Mě taky napadly zuby, možná ale tím že naší malé se teď hodně dramaticky klubou spodní dvojky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >