Sumamed - jak dlouho brali vaše děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adusinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 21.12.18 12:36
Sumamed - jsk dlouho brali Vaše děti

Ahoj, dnes jsem pro dceru dostala ATB sirup Sumamed forte na dutiny. Je jí 7 let. Bere se jednou denně. Kdyby malá dobrala celou lahvičku, tak ji máme na 6 dávek. V letáku je napsáno, že se bere 3 dny. A já si až teď uvědomila, že mi doktor vůbec neřekl, jak dlouho brát. Bohužel dnes byla ordinační doba zkrácená a bude tam až po svátcích. Nevím, co mám dělat.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 12:41

Nove se doporucuje uzivat 5 dnu, ne jen 3. Jsem pediatr, anonym kvuli profesi ponechat nebo smazat. Dekuji.

Sue2008
Kecalka 189 příspěvků 21.12.18 12:43

Zavolej do lekarny, kde jsi ten sirup kupovala. Na receptu by ta informace mela byt, poradi ti. Jinak se rid pribalovym letakem. At je mala do Vanoc v pohode :palec:

adusinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 21.12.18 12:43

Anonymní, děkuju moc za rychlou odpověď :kytka:

adusinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 21.12.18 12:44

@Sue2008 to už jsem zkusila, tam mi řekli, že v letáku je to doporučené … ale že mi musí říct doktor, jak dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 12:45

Neni zac, at jste brzo fit. :kytka:

Aliik
Echt Kelišová 8369 příspěvků 21.12.18 15:24

Dcera ho měla před měsícem, brala ho 6 dní ;)

adusinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 21.12.18 15:45

@Aliik dekuju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >