Vitamíny pro dítě 4 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lidsha
Povídálka 49 příspěvků 10.10.18 14:17
Vitamíny pro dítě 4 roky

Ahoj všem, chci se zeptat, jaké vitamíny jste dávali vašim dětem. Syn často nemocný- má nastoupit od ledna do MŠ - hledám něco co opravdu pomůže, ale žádné zkušenosti nemám. Prosím poraďte. Díky

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 10.10.18 14:34

Nic jsme dětem nedávali, je to z principu blbost a také vyhozené peníze. Normální člověk syntetické vitamíny vůbec nepotřebuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 14:39

@lidsha dávám synovi rybí tuk, colostrum a probiotika. Loni byl ve školce 2 měsíce z 10 a letos je nemocný poprvé. Má zánět spojivek, který má skoro celá jejich třída. My jsme tedy ještě byli v létě měsíc u moře.

kruel
Kecalka 460 příspěvků 10.10.18 14:45

@lidsha Dobrou zkušenost mívají se sirupem Imunoglukan

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15113 příspěvků 10.10.18 15:01

Jup Imunoglukan u nás docela hezky zabira. Ale někomu zase nesedne a je třeba vydržet to ty tři měsíce než zabere

marketak5
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 10.10.18 15:06

Imunoglukan, probiotika rozhodně a vit D, to vše je na imunitu. A pak samozřejmě pestrá strava, ovoce zelenina :)

Saffiraa
Závislačka 3978 příspěvků 12 inzerátů 10.10.18 16:54

Ahoj, já taky doporučuji Imunoglukan, syn má maximálně rýmu - musím to zaklepat! :mavam:

czaky
Závislačka 2613 příspěvků 10.10.18 19:54

My davame rybi olej, imunoglukan a vibovit … jak to zabira… no tezko rict, kdo vi jak by to bylo, kdybychom nedavali :lol: …loni marodil asi trikrat.

Terez001
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 10.10.18 20:07

Dlouhodobě dávám probiotika, rybí tuk, vitamin D ted od září i Imunoglukan, a Martánky s imunactvem/nebo vibovit imunity. Loni nemarodil ani jendou, ani rýma.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 10.10.18 20:21

Dávám hodně zeleniny, ovoce, otuzuju děti téměř vůbec nemocné , nějaké chemické vitamíny nepotřebují.

smudlinky
Závislačka 2706 příspěvků 275 inzerátů 11.10.18 08:31

každému zabere něco jiného, jsou děti, co skoro nemarodí, jiné školku skoro neznají jak jsou nemocné. Můžete vyzkoušet nějaké volně prodejné věci na imunitu- dala bych na radu lékaře + přísun vitamínů v přírodní formě a připravit se na častou nemocnost, ta je u většiny dětí první rok školky běžná, s tím se bohužel nedá nic dělat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 08:49

@rozmaryna1234 @Celina moje dítě ji ovoce a zeleninu na kila. Většina je domácí. Otužovat se taky snažím. Ale za 4 roky života měl ATB více nez 20×. Starší ji jen jablka a banány a ATB měl prvně v 5 letech na angínu. Každé dítě je prostě jiné a je to hodně o o štěstí a vrozených dispozicích. Když dítě často marodí, tak jde zdravý rozum stranou a člověk je ochotný zkusit všechno.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15113 příspěvků 11.10.18 14:44

@Celina to je ale fakt individuální. Mam dva kluky, jedi stejne a jeden je nemocnější. Imunoglukan pomohl, není na tom nic špatného to zkusit

kruel
Kecalka 460 příspěvků 11.10.18 14:55

Také myslím že je to individuální…Mám dceru co nejí ani ovoce, ani zeleninu a je zdravější než mé druhé dítě které se může po ovoci utlouct a zeleninu mi sní jakoukoliv, to samé ryby atd. :nevim:
Každopádně ani do jednoho necpu kupované umělé vitamíny…Ale co tak různě slyším od známých tak fakt doporučují imunoglukan (který když už bych teda někdy koupila, tak jen pro dceru co zbožnuje ovoce a zeleninu, pro tu druhou není třeba, ta je sama o sobě zdravá ;) paradox co)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:03

@Celina nepotřebuju tu rozmazávat zdravotní problémy svého dítěte.
Prostě si myslím, že to je hodně o štěstí a vrozených dispozicích. Sama jsem byla jako dítě na tom hodně podobně. Aktuálne je na tom syn už dobře. Za letošní rok měl jen 1× angínu a 1× streptokokovou infekci. Výše jsem popsala, co jsme pro to udělali, aby se zdravotní stav zlepšil. Ještě mu odstanili nosní mandli a dali trubičky do uší, což byl největší problém.
A co je dobrý základ? Podle mě to je i vrozená imunita a ta když není, tak nepomůže nic a množství ovoce/zeleniny to nezmění a naopak. Viz starší syn.

Váš příspěvek
Reklama