Reklama

Vlasy a trápení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 23:25
vlasy a trápení

Zdravím všechny. Potřebuju poradit, jedná se o mé vlasy. Vlasy mám opravdu velmi husté a docela dost kudrnaté+k tomu jsou tmavé. Vždy jsem si myslela, že budu dostávat lichotivé komplimenty, místo toho se mi dostaváji urážlivé komentáře typu. „máš ty vlasy strašně velký panebože..Co takhle je ostříhat strojkem na ovce?”..o přez­dívkách ani nemluvím: „koště, mop, smeták” :(. Nejhorší je, že to říkají jak holky tak kluci :,( Nedokážu to pochopit, je to jen pouhá závist?(i ze strany opačného pohlaví??) nebo jak to chápete vy? :nevim:
Moc děkuji za všechny typy co s tím, rady apod. :srdce:

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 7465 příspěvků 01.08.18 23:37

Takové vlasy má moje neteř a žádná velka výhra to teda není, myslím že závist to asi nebude. Spíš bych se zamyslela, jestli by opravdu nešly trochu esteticky zkrotit. Základ je šikovná kadeřnice, ta ti poradí a ve výsledku se urcite dočkáš těch obdivných komplimentů ;)

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 01.08.18 23:55

Brasilsky keratin? Je to trochu drazsi, ale vlasy zkroti solidne. Vlas se uhladi, narovna, vydrzi to par mesicu, pak se to dle potreby opakuje.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 01.08.18 23:59

Na tvem miste bych se na hloupe poznamky vykaslala. Mozna okoli citi, ze jsi nejista, a to se pak velice rychle objevi „hrdinove“, kteri si pitomymi komentari asi potrebuji zvysovat vlastni sebevedomi nebo co :roll:

Na kecy o strojcích na ovce bych prezirave pronasela neco o tom, ze ty si strojek koupit muzes, ale dotycna osoba mozek ne, a na mop bych se vyznamne podivala na hlavu dotycneho a prohlasila, ze aspon nebudes za par roku plesata jako nekdo. A smytec.

Nekdo si na hlave vyrabi dobrovolne afro a jak se s nim pak hrde nosi. Tak bud na sve vlasy pysna. Ostatne - co by za ne zenske s peti chlupama ve trech radach na hlave daly :mrgreen:

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 02.08.18 00:01

Vlny a kudrny vyžadují většinou docela dost péče, aby nevypadaly neupraveně. Proto si vlasy radši žehlím, nebo jak já říkám „přižehluju“, čímž ve výsledku mám takové volnější, měkké pravidelné vlny a na to většinou pochvalné komentáře slyším :) Ještě v kombinaci s barvou, za kterou se mi na základce holky vysmívaly a o pár let později se mohly přetrhnout, aby v drogerii sehnaly něco podobného :D Takže bych ti taky doporučila konzultaci u kadeřnice, ať ti poradí, jak vyzdvihnout to, co je na tvých vlasech přirozeně pěkné a jak potlačit to nežádoucí :)

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 02.08.18 00:07

Ahoj, ze všeho nejdřív bych se podívala do zrcadla a zapřemýšlela co se líbí Tobě. Myslím že komplimenty k životu nepotřebuješ a jestli Tvoje vlasy podporují Tvojí individualitu, prostě je nos tak jak chceš Ty, ne se přizpůsobovat davu abys uspokojila ostatní, na tyhle narážky můžeš vesele odpovídat, že někdo má dredy, někdo pochcanou slámu, někdo pleš a Ty máš tohle, jestli s tím má někdo problém, je to jeho problém, ne Tvůj. Nebo na to koště nebo mop můžeš říct, ať nezávidí, že to bylo pěkně drahý si zajet do Afriky pro takhle poctivej mop nebo koště, taky to dost šidí :-) Lidi jsou všeobecně hnusní a kdybys nosila šátek protože bys vlasy neměla, taky by měli řeči. Nebo můžeš říct, no co, aspoň mě poznáte i na dálku, prostě je odpálkovat, nebo hláška jestli tolik závidíš, kup si paruku a můžeš to mít taky. Prostě nenech se otrávit a nos co se líbí Tobě a upravuj si vlasy podle sebe ne podle ostatních. Pamatuj, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, takže i kdyby ses rozkrájela, něco si najdou. Chce to víc sebevědomí a tyhle lidi neřešit, dost to o nich vypovídá. Hodně štěstí

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 02.08.18 05:23

Opravdu tak trapné komentáře? To mi připomíná základní školu a puberťácké kecy :nevim: . Buď ráda za husté a kvalitní vlasy. Nech si je upravit od kadeřnice, přece jen jsou takové vlasy dost náročné na údržbu. No a počkej pár let, těm s těmi hladkými pak po kojení zbudou na hlavě tři chlupy a budou ti závidět. ;)

dagmarkaa
Extra třída :D 14337 příspěvků 02.08.18 07:04
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Potřebuju poradit, jedná se o mé vlasy. Vlasy mám opravdu velmi husté a docela dost kudrnaté+k tomu jsou tmavé. Vždy jsem si myslela, že budu dostávat lichotivé komplimenty, místo toho se mi dostaváji urážlivé komentáře typu. „máš ty vlasy strašně velký panebože..Co takhle je ostříhat strojkem na ovce?”..o přez­dívkách ani nemluvím: „koště, mop, smeták” :(. Nejhorší je, že to říkají jak holky tak kluci :,( Nedokážu to pochopit, je to jen pouhá závist?(i ze strany opačného pohlaví??) nebo jak to chápete vy? :nevim:
Moc děkuji za všechny typy co s tím, rady apod. :srdce:

Manžel má též husté pevné kudrnaté vlasy, mně se to hrozně líbí, ale on je celý život nesnáší, užil si přesně ty komentáře typu „květák“, nechává se stříhat strojkem. Já miluju kudrnatý vlasy a vždy jsem je záviděla těm, co je měli (maminka, strejda), sama mám sice husté, ale jemné vlasy na kterých nic nedrží, buď ráda, že je máš husté a „blbé“ komentáře házej za hlavu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama