Vlasy v době lockdownu

3073
4.2.21 11:30

Vlasy v době lockdownu

Prosímvás, co děláte s vlasama teď, když se nemůže ke kadeřnicím? Nejde mi o stříhání, jako spíš o péči. Mám dlouhé, barvené vlasy, šíleně suché a „zdechlé“ a nemůžu trefit tu správnou péči. Sice se mi vlní ale curly girl method mi je dlouhodobě nijak nevylepšila. Používám spíš přírodní značky ale v tomhle bodě už bych si na vlasy nalila asi cokoliv.
Tak prosím o tipy na péči o vlasy, ať už koupenou či domácí výroby. Nikdy jsem to neměla tak fuj jako teď :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1854
4.2.21 11:37

Ja jsem si koupila ionizacni kartac. Vlasy mam sice hrozne a prerostle furt, ale na vyhlazenych neni ten chemlon tolik videt.
Zkousim ruzne oleje i prirodni, dlouhodovy efekt nema nic. Kazdy den musim znova umyt, znovu rozcesavac, znovu vyzivu, olej, vyfoukat, prejet zehlickou nebo ionizacnim kartacem. Vlasy mam do pul zad, huste na tri hlavy a mam udelane bailage. Ty odbarvene konce trpi jak prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9633
4.2.21 11:46

S péčí nepomůžu, ale jinak každej den foukám kulmofénem, účes je pak takovej upravenej, foukám i suchý vlasy, vlasy jsou prostě vyžehlené, ale ne splihlé. Ani nemám pocit, že by to vlasy nějak ničilo. Jinak normálně mám takový krepatý…kdysi kudrnatý, ale po dětech mi zbyl takovej krepáč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
4.2.21 11:59

Mně vlasy zachránily tyhle věci, po porodu mi upadávaly v půlce, no děs, vysušené mrtvoly
https://www.paulmitchell.cz/…wild-ginger/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
4.2.21 12:04

Doporučuji Olaplex alespoň kondicioner. Nebo SEBASTIAN CELLOPHANES
semi-permanentní barevný lesk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
4.2.21 12:06

Na čas pomůže dát na 2 hodiny na vlasy kokosový olej. Poté umýt, vlas se vám bude pěkně lesknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17124
4.2.21 12:06

Barvím, striham sama, jedu cgm a vlasy mam hezké. Co se týče péče..

1. hydratace
  2. kvalitní přípravky
  3. nechodit spát s mokrou hlavou
  4. česat za mokra a s kondikem
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
4.2.21 12:13

Já si dělám na vlasy zábaly z arganoveho oleje. A po každém mytí vetřu pár kapek do ještě vlhkých konečků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69403
4.2.21 12:22
@Lily Evans píše:
Prosímvás, co děláte s vlasama teď, když se nemůže ke kadeřnicím? Nejde mi o stříhání, jako spíš o péči. Mám dlouhé, barvené vlasy, šíleně suché a „zdechlé“ a nemůžu trefit tu správnou péči. Sice se mi vlní ale curly girl method mi je dlouhodobě nijak nevylepšila. Používám spíš přírodní značky ale v tomhle bodě už bych si na vlasy nalila asi cokoliv.
Tak prosím o tipy na péči o vlasy, ať už koupenou či domácí výroby. Nikdy jsem to neměla tak fuj jako teď :mrgreen:

Chodím ke kadeřnici. :nevim: Naopak si to pochvaluji, žádné čekací lhůty, zavolám a jdruhý den jdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.2.21 12:22

Tak kulmofen není zrovna to pravé pro vlasy.

Jinak pokud máš kontakt na svoji kadeřnici, tak bych se s radou asi obrátila na ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
4.2.21 12:35

@Lama Lama @Amapola taky jsem uvažovala že to tak udělám, nemůžu chodit jak pometlo.

Jinak díky za tipy, Paul Mitchell a oleje vypadaj že by mohly pomoct!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1225
4.2.21 13:09

Taky používám Paul mitchel a nemůžu si stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
4.2.21 13:36

@Lily Evans
Dávám dvakrát týdně masku z kokosového oleje (na 1-2hodiny). Sice je těžší ten olej pak z vlasů dostat, ale mám je krásně lesklé, nevlní se a tolik se netřepí konečky. Zároveň ani tolik nevypadávají při česání. Takže za mě top :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 15:23

Já teďka vzhled vlasů moc neřeším. Vycházím mezi „lidi“ bohužel jen svátečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
4.2.21 19:02

@mysulesklenickova super, ale já mezi lidi chodim a i doma bych chtěla vypadat jako člověk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat