Vložka do vajíčka pro miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 15:14
Vlozka do vajíčka pro miminka

Prosim kdy jste vyndavali miminku takovou tu vložku do autosedacky(va­jíčka) nam lehce precuhuji nohy ve vetsi kombineze a kdyz to vyndáme je tam strasne zapadla :nevim: prosim o radu

Reakce:
Hoa Mai
Kelišová 5788 příspěvků 21 inzerátů 17.11.18 15:26

@Anita000 kolem tretiho mesice.ale zalezi na velikosti sedacky. Cybex nebo Romer jsou p hodne vetsi,nez sedacky,ktere se prodavaji v trojkombinaci ke kocarku. Jinak,ze precuhuji nohy,to nevadi,pokud je diteti sezeni v autr i tak pohodlne. Nesmi precuhovat hlava.

AlenaSu
Kecalka 410 příspěvků 17.11.18 15:28

Dcera má 9m a z vlozky jsem vytahla tu molitanovou vypln a mám ji tam stale.
sedacka je pak měkčí a pohodlnější.

Aspera
Generální žvanilka 21090 příspěvků 1 inzerát 17.11.18 15:36

Prvně jsem vyndávala ten molitanový klín pod zadečkem a až časem celou vložku. V půl roce už vložku neměl.

Uživatel je onlineNell2
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 17.11.18 23:29

V půlroce

Anita000
Povídálka 14 příspěvků 18.11.18 05:11

Dekuj moc :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >