Reklama

Vodnatý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:57
Vodnatý výtok

Ahojte, je to trochu intimni tak se omlouvam za anonym. Dneska jsem se holila dole, v sede pres zrcatko, a vyletel ze me vzduch ( vetry) a asi jak se mi povolili svali tak i takova voda. Nejdriv jsem si myslela ze normalne z mocoveho mechyre ale bylo mi divny ze mocovou trubici mam porad suchou tak jsem ze zvedavosti zatlacila a normalne z pochvy proud cire vody. Je fakt, ze na wc se to moc zpozorovat neda ale kdyz zatlacim tak to taky vytejka tam odtud. Setkal se s tim nekdo? Prijde mi to divne, vytoky obcas mam ale tohle je normalnr proud vody…
Omlouvam se ze je to napsane takto ale vazne nevim jak jinak to vysvetlit :nevim:

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 05.02.17 19:04

Tvl další troll :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 19:07

@kopejka ne opravdu ne troll, vazne nevim jak lepe to vysvetlit, pokud by byla rada klidne napisu do zprav, anonymita je tu z duvodu studu a hlavne par znamych sem obcas chodi a nerada bych aby neco takoveho rozebirali

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 05.02.17 19:12

Nekoupala/nes­prchovala ses před tím? Jestli to nemohlo být z toho. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 19:13

@Kathleena prave ze ne, o tom jsem taky cetla ze by tam mohla ta voda natect, taky by to pry mohlo byt v ramci ovulace ale je mi divmy ten proud :(

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 05.02.17 19:17
@Anonymní píše:
@Kathleena prave ze ne, o tom jsem taky cetla ze by tam mohla ta voda natect, taky by to pry mohlo byt v ramci ovulace ale je mi divmy ten proud :(

Od ovulace spíš bývá hlenovitý výtok… Proud vody… S tím bohužel neporadím. Když tak se ještě zkus podívat na netu. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 19:18

Mám to také. Ale jen v době ms.Kdyz mám tampon.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 19:22

@Kathleena koukala jsem ale nejak mi nic neprijde podobne. Jsem asi dost velky hypochondr ale pokud se to bude opakovat zajdu radeji k dr. Zahravat si se spodkem neni legrace, zvlast kdyz chci jeste mimi. Kazdopadne dekuji za odpoved

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 05.02.17 19:26
@Anonymní píše:
@Kathleena koukala jsem ale nejak mi nic neprijde podobne. Jsem asi dost velky hypochondr ale pokud se to bude opakovat zajdu radeji k dr. Zahravat si se spodkem neni legrace, zvlast kdyz chci jeste mimi. Kazdopadne dekuji za odpoved

Když tak radši zajdi, ale snad to nebude nic vážného. :kytka:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 20:25
@Anonymní píše:
Ahojte, je to trochu intimni tak se omlouvam za anonym. Dneska jsem se holila dole, v sede pres zrcatko, a vyletel ze me vzduch ( vetry) a asi jak se mi povolili svali tak i takova voda. Nejdriv jsem si myslela ze normalne z mocoveho mechyre ale bylo mi divny ze mocovou trubici mam porad suchou tak jsem ze zvedavosti zatlacila a normalne z pochvy proud cire vody. Je fakt, ze na wc se to moc zpozorovat neda ale kdyz zatlacim tak to taky vytejka tam odtud. Setkal se s tim nekdo? Prijde mi to divne, vytoky obcas mam ale tohle je normalnr proud vody…
Omlouvam se ze je to napsane takto ale vazne nevim jak jinak to vysvetlit :nevim:

zajdi si zitra na gyndu radsi ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama