Voják jo nebo ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 20:47

Voják jo nebo ne?

Ahoj, dobrý den. Vím, že tato stránka je určená hlavně pro maminky, ale já jsem se rozhodla zde založit diskuzi na jiné téma. Chtěla bych se zeptat(hlavně můžu) na to, jak vnímáte ženu jako vojáka? Myslím to především v osobním životě. Vadí třeba mužům takový typ povolání? Ptám se čistě jen ze zajímavosti, nejsem typ člověka, který by svůj názor měnil podle ostatních. Děkuju moc a hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43852
6.7.22 20:50

Neznám ženu vojáka. Znám ženy v jiných „mužských“ profesích. Jejich věc. Ale já jsem ráda v kanceláři :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
6.7.22 21:00

V mé sociální bublině, (co vím od kamarádů) tak takové ženy netáhnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
6.7.22 21:02

@Russet dekuju za odpověď. Ona ta práce v kanceláři má taky svoje výhody :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
6.7.22 21:03

@axlpol děkuju moc za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
6.7.22 21:03

Znám dvě ženy s touto profesí, obě vdané za vojáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
6.7.22 21:12

…protože je můj ex voják, mám na to svůj názor.

Velká pracovní vytíženost, promiskuita, nesnadné vytvoření rodinného zázemí ( a taky různý doping)…to snese málokterá ženu, natož muž u své ženy.

Samozřejmě záleží na pozici, pracovním zařazení a na osobních ambicích dané ženy :nevim: (zda chce rodinu, děti, karieru, v jakém oboru…?) A abych nebyla zaujatá :kytka: tohle jsou otázky, které řeší i jiné časově náročná zaměstnání.
Když budu soudit dle svého mužského okolí, největší problém by byla ta promiskuita a nestandartní rodinné zázemí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
6.7.22 21:29

@Alilali děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
6.7.22 21:29

@axlpol děkuju moc za odpověď, vážím si toho, máte pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 21:31

A proč ne. Mám spoustu kamarádů a kamarádek u vojáků, jsou stejní, jako ostatní. Jen musí mít protějšek trpělivost, protože jsou často na cvičení. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
60024
6.7.22 23:23

Máme v rodině. Oba manželé jsou vojáci. Nějakou dobu snad i u stejného útvaru. Mám hodně přátel ve vojenské službě. Mužů i žen. Je to prostě povolání. Nemohla bych to dělat. Je obdivuji. Když se něco stane. Oni půjdou první do řady. Jsou odvážní.
Znám jich hodně a žádný nejede doping. Mají normální, funkční rodiny. Někdo si prošel misí v Afghánistánu atd. dalších zemích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60024
6.7.22 23:30

Ještě musím dodat, že všichni moji známí mají vystudovanou vysokou školu. Tím se posunuli k určitým pozicím. Že nejsou jen ti pěšáci na chvostu.
Jeden kamarád dokonce vystudoval práva a pak šel na vysokou vojenskou. Takže je ve finále taky voják.
A právem se zabývá. Je to normální chlap od rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 07:21
@Alilali píše:
Znám dvě ženy s touto profesí, obě vdané za vojáka.

Moje sesta tez. S manzelem jsou vojaci oba. Ona ted tedy na rodicovske.

• Citovat
  • Nahlásit
52
7.7.22 08:35

@Kelsey děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
7.7.22 08:48

Znám několik vojáků a vojand. Jsou stejní jako všichni ostatní s tím rozdílem, že se snaží fyzicky udržovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat