Vojákyně v AČR

Anonymní
7.11.19 10:21

Vojákyně v AČR

Ahoj holky,
je tu z Vás nějaká vojačka? Přemýšlím o práci v AČR. Dítě zatím ještě neplánujeme, ale jak by to případně bylo, když máte dítě (už jste po mateřské) a chtějí Vás poslat do zahraničí? Můžete jako matka odmítnou, aniž by Vás vyhodili? Je to asi jediná věc, kvůli které váhám tam jít. Moc díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.11.19 10:44

Nemám vlastní zkušenost, ale v armádě je bývalá spolužačka a říkala mi jednou, že matky jsou „chráněny“ do 8 let věku dítěte, že to na mise nejezdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2101
7.11.19 11:16

Já žiju v tom, že zahraniční mise jsou dobrovolné. Tak mě zajímá, jak to je, doufám, že odpoví někdo, kdo to má zjištěné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
7.11.19 11:19
@Murka píše:
Já žiju v tom, že zahraniční mise jsou dobrovolné. Tak mě zajímá, jak to je, doufám, že odpoví někdo, kdo to má zjištěné.

no dobrovolné :think: pokud nepojedeš, nepohneš se dál a jak ti vyprší čas, kdo ví :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 11:19

Jdi do toho!

Příspěvek upraven 11.11.19 v 07:47

• Nahlásit
  • Citovat
2735
7.11.19 13:23

Nejlepší je zeptat se přímo v náborovém středisku. Co vím, tak jsou mise dobrovolné ale také nutné pro určitý druh postupu. Vojačky pokud se to nezměnilo, mají kratší rodičák než jiné matky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 16:53

Děkuji za reakce :) slyšela jsem právě, že náborové středisko může naslibovat jedno, ale děje se pak druhé. Proto se ptám lidí z branže. Slečně prý slíbili určitou pozici a když nastoupila po Vyškově, tak ji dali na jinou, která jí tolik nevyhovovala. A stává se často, že lidi převelují do jiných měst?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama