Volno a zase nemocní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 08:20
Volno a zase nemocní

Myslela jsem, že to letos bude už lepší, ale není. Prázdniny, svátky, volno - vždycky se něco objeví. Na dnešek jsem plánovala výlet. Už to bylo vymyšlené. Konečně po tak dlouhé době výlet. No a jedno dítě mi začalo zvracet. Těší se na akci, která je jednou za rok a zase nemocní. Většinou to byly rýmy, kašle. Jenže teď to jsou průjmy, zvracení - to nikdy děti nemívaly. Už se nám to motá docela dlouho. A mně taky není dobře. To bude den. :( Jsem z toho už smutná. Na víkend jsem taky naplánovala, že vyrazíme na jednu akci. :( Zítra musím do práce a musím tam být do večera. To je problém s hlídáním. Už opravdu nevím, co s tím.

Reakce:
alisekR
Kelišová 5729 příspěvků 08.05.19 08:25

Přidám se. Včera nám diagnostikovali u mladšího neštovice, přesto, že už je prodělal před třemi lety :( zítra a ve čtvrtek bude mít děti babička. Měla je hlídat jako zdravé, škola a školka mají ředitelské volno, bohužel. Nakonec je bude mít jako nemocné. Od pondělí jdu na očr, už je totiž nemá kdo hlídat. Za poslední měsíc byl nemocný už dvakrát. :(

Verun83
Echt Kelišová 9602 příspěvků 08.05.19 08:29

A proto uz nic neplanuju…

Editte
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 08.05.19 08:36

Ja uz radeji nic neplanuji. Posledni pul roku je nemocna cela rodina :?

chaela
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 2 inzeráty 08.05.19 08:43

Mne loni před dovolenou lehly obe děti. Dnes odjíždíme na 5 dní a mladší měl v neděli a pondělí teploty. Včera už nic, dnes taky ne, tak jedem. Ale starší zas včera hlásil, že ho bolí břicho.. no uvidíme, co z toho.bude. To jsou zákony schvalnosti, vždycky někdo onemocní, když je v plánu zábava…

freeport
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 08.05.19 08:45

@alisekR fakt je to mozne, mit znovu nestovice? doufam, ze jde o vyjimecny pripad.

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 08.05.19 08:58

Já plánovala s dětmi na dnešek výlet do zoologické zahrady. Moc se těšily. Mladší se v noci vzbudil a plakal, hořel jak rozpálená konvice. Naměřila jsem mu 39,6 stupňů C. Ráno měl 38,1, takže jedem do pr…

lolink
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 08.05.19 09:02

My jedeme v pondeli na hory. Tesim se na to pul roku. Vcera zacal kaslat. Takze to samy.

Sůvička80
Kecalka 349 příspěvků 08.05.19 09:15
@lolink píše:
My jedeme v pondeli na hory. Tesim se na to pul roku. Vcera zacal kaslat. Takze to samy.

Lepší je se netesit. Říkám dětem, že se mají těšit až když sedíme v autě a jedeme tam ;). A jinak hory a kašel je ještě dobrá kombinace, naopak hory se na kašel doporučuji. Dcera 4 dny před jarnakama rýma :(, syn samo do 3 dnů také. Jeli jsme na hory, bylo to jak v lazaretu, vystříkat nos, vykapat uši ( pro jistotu ), trochu kašlali ( takže kapky na kašel ), ale užili jsme si to a lyzovali celý týden :mrgreen:.

Před Velikonocemi jsem měla naplánovaný výlet, samo dcera teploty ( asi k aftum ). Ale koledu už stihla. Dneska je den otevřených dveří v ČT, včera byli na očkování, věděli, že pokud budou bez teploty, tak půjdeme. Zatím se drží. Naštěstí mají teď ředitelské volno, tak když odpadnou, o nic nepřijdou.

Holky, držte se. Někdy ( snad ) bude líp :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 09:15

@alisekR Neštovice kolem nás byli snad všude. Nechytlo je ani jedno dítě. Nakonec byli stejně nemocní - rýma, kašel, vysoká teplota. No a teď se s nima zase málem setkali, ale to jsem fakt nechtěla. Stačí ty průjmy.

nozu
Extra třída :D 12421 příspěvků 08.05.19 09:16

@freeport není to až tak ojedinělé. Dcera je také měla dvakrát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 09:27

Snažím se před dětma o těch akcích nemluvit, ale občas na to narazí od někoho jiného. A je jim to pak líto. O výletech už ani nemluvím. Plánujeme většinou až ráno. Jenže teď už jsme tak strašně dlouho nikde nebyli, že jsem si řekla, že když jsem pořád v práci, tak je vezmu na výlet dneska a pak v sobotu. A teď to zase padlo. Jsem z toho fakt smutná. Kroužky - taky o to většinou přijdou. A venku svítí sluníčko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 09:32

Starsi nastoupil do skolky. A porad marodime vsichni.Ja tam chytnu snad vse jen vejdu do satny :nevim: Vylety uz mu predem nerikam. Usetrim si pripadne sklamani. Kamaradky co maj deti sme od rijna nevideli. Chapu ze to odnas nechtej chytit.Uz se jen modlim za teple pocasi a nabiti baterek

alisekR
Kelišová 5729 příspěvků 08.05.19 10:03
@freeport píše:
@alisekR fakt je to mozne, mit znovu nestovice? doufam, ze jde o vyjimecny pripad.

Jo možné to je :(. Já je měla taky dvakrát ve 13 letech a v 35. :zed: Ale u mě je na vině jiná chronicka porucha, která to zapříčinila.

anahita
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 08.05.19 14:54

Ženy u nás to samý. Dneska naplánovaný výlet. Já celou noc strávila na wc a syn chodí furt čůrat od rána - asi zánět moč. Cest.. Kolem nás jsou s něčím doma všichni. Nemám proto ráda jaro

Váš příspěvek
Reklama