Volno na studium při práci

11
12.2.21 14:15

volno na studium při práci

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch, které mají zkušenost s kombinovaným studiem při práci. Většina škol má povinné docházení pátky a soboty. Jak jste to dělali, když jste měli třeba jednou za 14 dní výuku v pátek a studovali jste jiný obor, než v jakém jste pracovali? Plus ještě do toho zkoušky, které jsou nejspíš potom v týdnu? Přemýšlím, jestli se do toho vůbec pouštět, když bych hrozně chtěla :nevim: díky za reakce a hezký den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7204
12.2.21 14:21

@Almudena4 vzít si dovolenou, napracovat si hodiny, neplacené volno, nechodit na přednášky… :nevim: u nás třeba máme zkoušky až od 18 hodiny, vyjímečně, pokud se jedná o testy, kde je potřeba hodně času, tak začínala zkouška od 14:30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10497
12.2.21 14:23

Buď si to naddělávám, beru si dovolenou, nebo to kombinuji, chodím totiž darovat plazmu, takže ráno na plazmu a pak škola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
12.2.21 14:24

Studuju obor, ve kterém pracuju a stejně nemám nárok na volno, protože to na svoje prac. zařazeni nepotřebuju. Školu máme většinou 3× měsíčně, vždycky v úterý. Jsem v prváku a doteď jsem byla ve škole 3× 😂, takže mi stačila dovolená. Ale jinak jsem v práci domluvená, že si to budu nadělávat dvanáctkama a brát si dovolenou. Ale jak to tak vidím, možná se dohrabu do třeťáku na distančce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53801
12.2.21 15:33

Vedeni mi nikdy problem nedelalo. Kdyz jezdim fyz., tak si beru volno castecne v patek. Na cestu potrebuji nejaky cas a vetsinou zaciname ve 14h., takze v patek se v praci mihnu. Dneska mam distancne, tak to neresim. Pripojim se, jak prijdu po praci. A omluvim se, ze driv nebylo mozno.
Jinak jsem navrhovala, ze bych zustavala jine dny dyl ve druzine nebo vezmu ranni druzinu. Ale to se nelibi kolegynim, ze ten patek by nektera musela vzit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3091
12.2.21 15:37

Dovolená nebo jsem naddělávala hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 15:40

Předen se omlouvám za anonym…

Nevím, jak je to s nárokem na stud. volno, ale mám pár let starou zkušenost… Šéfová po mě chtěla, abych si zvedla vzdělání v oboru, ve kterém pracuji…Tak jsem se přihlásila na JÍ dopoučenou školu/obor. Věděla, že tam budu muset být i v pátek. Na ten
pátek jsem si vždy musela vzít dovolenou…Školu jsem zvládla. Uběhl nějaký čas, situace v práci byla dost napnutá…a tak mi šéfová nakonec školu vyčetla a vyčetla mi i, to že jsem tam jezdila ty pátky a vyčetla mi že mi umožnila si brát dovolenou a do školy jezdit a tím pádem nebýt v práci…

Dnes už tam nedělám, ale stejně prosím anonym nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
5039
12.2.21 21:35
@Almudena4 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch, které mají zkušenost s kombinovaným studiem při práci. Většina škol má povinné docházení pátky a soboty. Jak jste to dělali, když jste měli třeba jednou za 14 dní výuku v pátek a studovali jste jiný obor, než v jakém jste pracovali? Plus ještě do toho zkoušky, které jsou nejspíš potom v týdnu? Přemýšlím, jestli se do toho vůbec pouštět, když bych hrozně chtěla :nevim: díky za reakce a hezký den :kytka:

Musela jsem si brat dovolenou, tim padem o prazdninach ani den, skolu jsme meli casteji ve vsedni dny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
14.2.21 18:01

Děkuju všem za reakce :hug:..uvidime, jak se to vyresi. Kdyz si clovek za necim jde, tak si cestu vzdycky najde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
15.2.21 21:39

My měli pátek sobota co 14 dní. Brala jsem si dovolenou, ikdyz jsem studovala v oboru. Zkoušky jsme měli hlavně v sobotu, takže se dalo. Zvládla jsem to i s dětmi a je za to ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat