Vosí bodnutí a očkování

3HE
22191
8.7.15 00:03

Vosí bodnutí a očkování

Nevím, jestli ještě někdo napíše, ptž je hodně hodin… syn má být zítra očkován Pediacelem. Třetí dávka… synovi je 2,5roku. A dnes večer ho píchla vosa.
Tak nevím, jestli to očko raději odložit… nebo to nevadí?

Díky za názory… ráno než pojedeme, tak budu ještě volat dr…, ale tady se ví všechno, tak zjišťuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3HE
22191
8.7.15 07:38

Dobré ráno… zkouším to sem dát znova… nějaký názor někdo?

Přes noc má otok větší… asi bych to pár dní odložila, ať se imunitní systém nejdříve vypořádá s jednou věcí… pak očko :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
8.7.15 07:41

Myslím, že neublíží očkování odložit. Měsíc /nějaký ten týden/nehraje roli a i vzhledem k počasí bych očko odložila :-)I když dr možná bude tvrdit, že to ničemu nevadí… To oni rádi. Ale řiď se svou intuicí, ta nezklame :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22191
8.7.15 09:00

@Halamka Díky… já už jsem to odložila na pátek nebo pondělí…dle situace. Jde o to, že my už to odkládáme od února… a ta lhůta 6m už končí… navíc pediacelu končí expirace a navíc má pak dr. dovolenou… no, je to na mašli :roll: necháme mu va dny na zotavení po štípanci a snad v pátek už dojedeme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
8.7.15 09:49

Držím palce, bude to v pohodě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22191
8.7.15 12:56

Psala jsem i Petrášovi na vakciny.net… odepsal, že by bylo dobré čekat 48hodin… takže jsem se rozhodla dobře ;)

@Halamka díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama