Vrácení auta do AAA Auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.17 18:16
Vrácení auta do AAA Auto

Ahojky holky mám takovou ošemetnou otazku :lol: Švagrová si pořídila auto z áček a az teď si přečetla smlouvu kolik preplati :lol: :lol: :lol: chce ho tam vrátit, a prý ve smlouvě má že když přestane platit auto ji vezmou a vrátí splatky :lol: musím se tomu smát, podle mě je to blbost, to by nic nevydělali kdyby to tak doopravdy bylo..Něco jiného je reklamace na nějakou závadu ale tohle :lol: máte prosím některá z vás zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16764 příspěvků 23.04.17 18:47

Ona neumí číst? Jako je jasné, že přeplatí, ale to má napsané v těch papírech. Má IQ hluboko pod normou? Že jako přestane platit a myslí si, že OK? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já fakt nechápu gramotnost lidí, hlava mi to fakt nebere

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.17 18:51

Já nevím, přijde mi úplně mimo v tomhle :lol: ji se to nedá vymluvit tak jsem se chtěla poradit tady jestli je to opravdu tak..A áčka jsou vyhlášené že když jde s nemá člověk do boje stejně to skončí špatně pro kupujícího, bohužel…

tessa2323
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 23.04.17 18:58
@Anonymní píše:
Ahojky holky mám takovou ošemetnou otazku :lol: Švagrová si pořídila auto z áček a az teď si přečetla smlouvu kolik preplati :lol: :lol: :lol: chce ho tam vrátit, a prý ve smlouvě má že když přestane platit auto ji vezmou a vrátí splatky :lol: musím se tomu smát, podle mě je to blbost, to by nic nevydělali kdyby to tak doopravdy bylo..Něco jiného je reklamace na nějakou závadu ale tohle :lol: máte prosím některá z vás zkušenost?

Tak smlouva se cte snad radne pred podpisem, ne? Kor kdyz jde o koupi auta.. Vratit podle me nepujde, leda tak auto prodat a zaplatit cely uver :nevim:

Paola21
Závislačka 4105 příspěvků 23.04.17 19:04

To je taky nápad kupovat si auto na úvěr a ještě přes áčka. Zkusit to může, ale myslím, že se jí vysmějou.

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 23.04.17 19:08
@araw píše:
Ona neumí číst? Jako je jasné, že přeplatí, ale to má napsané v těch papírech. Má IQ hluboko pod normou? Že jako přestane platit a myslí si, že OK? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já fakt nechápu gramotnost lidí, hlava mi to fakt nebere

Ty seš fakt ***** roku :roll: ještě jsem od tebe nečetla jiný než extra jízlivý komentář. Hlavně to IQ, že…

edit admin: nevhodné označení

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 23.04.17 19:10

Zakladatelko at se poradí s právníkem. Předpokládám, že když přestane platit tak jí seberou auto a ještě přijde exekutor, takže tudy cesta nepovede. Se můžem divit, že ty Áčka ještě fungujou, když jim na to lidi pořád skáčou :(

Káťa19
Extra třída :D 13658 příspěvků 23.04.17 19:13

Tak prvne bych zjistila u jae spolecnosti jsou splatky…delala jsem pro cetelem a essox treba v elektru a vzdy slo do urcite doby odstoupit od sml…zrusit ji a zaplatit hotove…takze bych to okamzite resila…asi nejlip vypovedet splatky a sjednat si pujcku jinde a jit jim to auto zaplatit hotove…mozna sami nabidnou vyhodnejsi, :think:

mag
Extra třída :D 11165 příspěvků 23.04.17 19:31

Ve smlouvě o spotřebitelským úvěru musí být uvedené podmínky odstoupení od smlouvy, čímž se ruší i smlouva kupní.

Moise
Hvězda diskuse 40903 příspěvků 11 inzerátů 23.04.17 19:45
@mag píše:
Ve smlouvě o spotřebitelským úvěru musí být uvedené podmínky odstoupení od smlouvy, čímž se ruší i smlouva kupní.

přesně to jsem chtěla napsat… zjistit si podmínky odstoupení od smlouvy

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 23.04.17 19:53

S AAA máme vlastní negativní zkušenost, ale my tehdy po boji obhájili, ale měli jsme štěstí, je to už asi 6 let, od té doby k nim nikdy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.17 20:14

Má několik možností, jít auto vrátit a odstoupit od smouvy, vysmějí se jí, ona pokud je trochu chytrá si tam může vzít právníka, tomu musí samo zaplatit. Právník jim může zkusit něčím pohrozit, možná to pomůže a možná se jim vysmějou. Za druhé, může auto prodat za cenu úvěru i s úroky, vyšla by z toho s nulou, ale to by musela najít někoho ještě blbějšího než je ona kdo to auto koupí. Za třetí se dá tzv. vytvořit skrytá závada na které se vztahuje i u ojetin půlroční záruka. Musí to být závada jejichž oprava přesahuje hodnotu auta, což není jednoduché, ale jde to a dělá se to. Auto se reklamuje oprava se bazaru nevyplatí, tak raději vrátí peníze. V bazarech dělají mechoši za 15 tisíc a při prohlídkách aut na výkup se nepřetrhnou a nijak extra detailně se auto nezkoumá, za prvé to dlouho trvá a za druhé to bazar až tak nezajímá. Počet reklamací mají minimum, většina kupujících prostě ví o to že kupuje ojetinu a s nějakou tou závadou počítají. Funguje to tak že šikovný mechanik vytvoří závadu, která není v protokolu o stavu vozidla. Není moc možností jak závadu vytvořit, ale jde to. Občas se to vyplatí, ale zase to stojí nějaké peníze. U áček odstoupení bez smouvy bez sankcí téměř nelze. Anonymní mechanik. Z pochopitelných důvodů, jinak prosím smazat.

Mirannda
Povídálka 32 příspěvků 24.04.17 14:20
Ach ty smlouvy...

Nejde tam vrátit auto do sedmi dnů? Jinak zkušenost s reklamací auta v áčkách mám kladnou, vše se vyřešilo rychle, k mé spokojenosti a ani jsem se necítila nepříjemně. Nejlepší se obrátit přímo na ně a řešit to tam s nima.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.17 16:21

@Mirannda ona to auto má už přes půl roku :roll:

Mirannda
Povídálka 32 příspěvků 25.04.17 10:20

Aha, :roll: no stejně bych šla a vyrukovala na ně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama