Spolehlivý eshop s oblečením - zná někdo?

349
23.4.17 13:32

Spolehlivý eshop s oblečením - zná někdo?

Objednává někdo oblečení z eshopu, který má ověřený a je spolehlivý, sedí i velikosti, kvalita…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24995
23.4.17 13:34

Zoot?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1607
23.4.17 13:37

@Werushka77 určitě Little Angel, český výrobce, kvalitní materiály a rychlé dodání.

Pak ještě Little Rock Star, ale to je spíš o vkusu. Klasické bavlněné oblečení.
Little angel je materiály mnohem výš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.4.17 13:38

To znám, trošku s lidovějšími cenami, ty ceny mi přijdou na můj vkus přemrštěné. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.4.17 13:38

@demian Juknu se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.4.17 13:53

A postazdarma.cz zná někdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
99
23.4.17 14:01

Na postazdarma jsem objednala.Je to Čína a dodání cca měsíc. Nicméně já byla spokojená. Kvalita odpovídà ceně. Objednala jsem oblečení a hodinky. Oblečení není špatné, možná vel. o číslo větší, i když já se vešla nakonec. Přišlo vše co sem objednala.Za mě spokojenost. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.4.17 14:03

@janca2002 Že je lepší objednat o číslo větší? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
414
23.4.17 14:08

Objednávám na Asos, velikosti sedí a cena odpovídá kvalitě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1607
23.4.17 14:10

@Werushka77 Myslíš Little Angel s těmi přemrštěnými cenami?
Obvykle kupuji ve výprodeji a po synovi dědí kamarádka a následně ještě má neteř. To oblečení drží, o jiném to zas tak moc říct nemůžu. Pak ještě drží oblečení ze Slovenky a Tinka (slovenští výrobci).

Hodně kupuji outlast nebo soft shell (zapomněla jsem na Veselou nohavici), aby dítě mělo tepelnou pohodu a tam se investice vyplatí.

Záleží na prioritách a jestli kupuješ oblečení jen pro jedno dítě nebo se bude dědit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.4.17 14:13

@demian Myslím ten Zoot, já kupuji pro sebe, děti nemám ještě. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1607
23.4.17 14:23

@Werushka77 Aha, promiň. Nějak jsem na tomto webu předpokládala, že se bavíme o dětském oblečení.

No, z dospělého pak za mě La femme mimi, Tiqe nebo Lady Vintage, Hell Bunny a Collectif. Záleží na vkusu, střílet od bokuje těžké.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.4.17 14:24

@demian V pohodě, děkuji, určitě se kouknu.  :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
23.4.17 14:30

@Werushka77 Na zootu se dají koupit dobré věci ve výprodeji klidně s 50-70 % slevou, chce to sledovat, koupila jsem tam pár věcí za super ceny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1607
23.4.17 14:31

@Werushka77 Kvalitní oblečení má ještě Jika, ale není to pravé top v trendech.
Ještě Pietro Filipi má zajímavé výprodeje, je to kvalitní a ve výprodeji i za dobré ceny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová