Myslivec?

625
23.4.17 09:26

Myslivec ??

Ahoj holky, je tady nejaka zena myslivec? Ci jeji muz? Chtela bych se na neco zeptat. Rada bych se stala myslivcem ale o myslivost toho moc nevim, chtela bych si dat clenstvi jako adept do MS abych si udelala zkousky, ale bojim se ze se mi vysmejou ze nic neumim :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

15830
23.4.17 10:15

@mackA159 Jestli mas k prirode kladny vztah, tak by nemel byt problem..prvni si o myslivosti neco zjisti a pak uvazuj o vstupu do MS.. Znam nekolik zen, ale vetsina jsou muzi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3210
23.4.17 10:20

Tak se ptej. Jdes do kurzu, udelas zkouzky. Kdyz nic nevis, musis se naucit. Jako vsude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
23.4.17 10:23

Ahoj…Já kdysi byla do kurzu prihlášená. Ale musela jsem odpstoupit, pač mi zamestnavatel neumožnil tak chodit.Bylo to o vejkendech.
Muj chlap je myslivec. Jestli chceš něco vědět, klidně napis :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3210
23.4.17 10:25

Manzel kdyz tenkrat chodil do kurzu, bylo to v tydnu vecer. A parkrat o vikendu strileni a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
23.4.17 12:13
@Alyss1 píše:
Tak se ptej. Jdes do kurzu, udelas zkouzky. Kdyz nic nevis, musis se naucit. Jako vsude.

Přesně tak. Pokud to chceš dělat, tak to zkus. Počítej s tím, že to stojí dost času (kurzy, zkoušky, brigády) a pak také i peněz (hlavně pak uniforma, zbroják, zbraň/zbraně, střelivo, příspěvky do MS, střelecké zkoušky, servis zbraní atd. atd.). Kvůli tomu zbrojáku bys snad měla mít čistý trestní rejstřík. A měla bys dokázat zvíře nejen střelit, ale také případně dorazit, vyvrhnout, odtáhnout do auta, stáhnout,…). A to je docela fuška a ne zrovna pěkná a voňavá. Zkus poprosit nějakého známého myslivce, aby tě vzal párkrát s sebou jak na noční lov, tak i na hon, abys viděla, o čem to je.
Táta i bratr myslivci jsou, v jejich sdružení je i min. 1 žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
23.4.17 12:19

U manžela ve sdružení je několik žen. A že nic nevíš nevadí. Od toho je ten kurz přece. :) Určitě se Ti nikdo smát nebude, ani chlapi v kurzu nebudou vědět všechno. Klidně se ozvi, pokud bys chtěla nějaké info ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
23.4.17 12:38

Vim jak lov atd vse probiha… Mam pritele myslivce. Ale je to proste chlap a vytahnout z nej nejake info je slozite… :D :lol: me jde hlavne o to abych se neztrapnila tim ze nevim kdy je doba lovu neceho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
23.4.17 14:09

Ahoj, na to ti stačí pořídit si myslivecký kalendář. Je tam doba lovu i hájení jednotlivých druhů zvěře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
23.4.17 18:26

Ahoj jsem žena a jsem myslivec :D ( myslivkyně ) co pak potřebuješ vysvětlit? Poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama