Vrátit se k atletice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 19.09.18 18:59
Vrátit se k atletice?

Ahoj, myslíte ze je pozde vratit se k atletice? Je mi 18,atletiku jsem drive delala a pred 4 lety jsem s ni skoncila. Jenze dnes jsem byla na závodech za skolu a zjistila jsem, ze me atletika stale bavi a furt jde (skok do vysky, sprint). Myslite, ze jeste je sance se vratit zpět a znovu zacit?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 19.09.18 19:00

@smilegirl7 Určitě, vždyť ji nemusíš dělat na vrcholové úrovni. Důležité je, že tě baví.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 19.09.18 19:26

Určitě se vrať. Pokud tě to baví, tak teď je to správné období, kdy se třeba začít věnovat i nějaké trenérské asistenci a když sama budeš i pracovat na sobě, vždycky to má smysl.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 19.09.18 21:22

@smilegirl7 v 18 letech spousta lidí s atletikou začíná. Já začínala v 17 letech. Předtím jsem dělala gymnastiku. Jestli Tě to baví tak se určitě vrať a stále máš dost času na to být i hodně dobrá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >