Vsadka do bundy-zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.10.21 12:14

Vsadka do bundy-zkušenosti

Ahoj, čekáme únorové mimčo a tak pomalu koukám, v čem budu chodit teď v zimě s pupíkem a příští zimu s nosítkem.
Máte zkušenosi se vsadkou do bundy? Mám jednu stránku vyhlídlou (nevím jestli můžu jmenovat, ať to není braný jako reklama), ale netuším, jak je to s kvalitou zipů, jestli opravdu zahřeje, jestli nepromokne atp. Nebo je lepší si pár stovek připlatit a koupit rovnou celou bundu? Čekáme první a chceme dvě, takže bude využito víckrát.
Popř pokud máte s něčím dobrou zkušenost, můžete mi dát tip prosím? Nechci do pasu, jsem asi stará, ale moje záda a zadek vyžadují teplo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
692
23.10.21 12:22

Řeším stejný problém, ale rodím na konci března. Do bund se určitě nevejdu a hledala jsem také vsadky. Každopádně jsem se nedostala pod cenu 800 za nějakou vsadku a zdá se mi to teda brutální pálka za kus látky s dvě mi zipy.
A to nejsem ani šetřící typ :D Ale tohle mě dostalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
23.10.21 12:26

Já mám teda na míru ušitou a místo normálního zipu mám suchý zip kvůli více bundám s různými zipy 😃 ale zachraňuje mi pupek před zmrznutím, zevnitř mám plyš a zvenku softshell

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
23.10.21 12:35

Zkus na FB kouknout do regionální nosící skupinky, jestli třeba někdo neprodává, ať už bundu nebo jen vsadku.
Já mám zatím vsadku a jsem spokojená, uvidíme až přijde opravdová zima.
Na vsadce se mi právě líbí, že ji můžu dát na cokoli. Bundu bych musela mít na podzim/jaro, pak zimní, a případně ještě mikinu a to už je najednou docela dost peněz. Samozřejmě pokud ale plánuješ jen nosit a nepořizovat kočár, to už je lepší investovat.
Pak je další možnost, můžeš si vsadku ušít doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
23.10.21 12:49

Ja mam jednu z druhé ruky, je fajn, využila sem ji teda jen na nošení dítěte v šátku, akorát je problém, že zip pasuje jen na jednu bundu co mám, jak má každá bunda jiné zipy, tak jde jen na jednu. S tím sem celkem narazila, když sem ji donesla domu, vůbec mě nenapadlo že to není univerzální :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
23.10.21 13:01

Já jsem si však usila. Nechtělo se mi dávat tak moc peněz za pruh látky se zipem… byla to super věc, ale na hodně malý časový úsek. Měla jsem i nosici mikinu, která spolu s výhřevností mimina stačila i na mírnější zimu (přes nás jsem měla tu bundu se vsadkou ale skoro pořád rozepnutou, bylo v tom všem horko. Když ostatní měli na sobě zimní bundy, já jsem byla v mikine, mně i miminu bylo teplo. Vsadku jsem užila vsehovsudy ani ne 2 měsíce přes největší mrazy. A to já i mimino jsme extrémně zimomrivy, ale to lidský teplo evidentně hřeje dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
23.10.21 13:08

Pořídila jsem si nosící mikinu a softshellovou bundu jaro/podzim a pokud byla větší zima, tak jsem přidala další tenčí vrstvy. Ani jsem tehdy nevěděla, že se prodávají univerzální vsadky - a moc nevěřím tomu, že to pasuje na všechny bundy (zipy).
Jo a bez vsadky mikinu a bundu nosím pořád, takže to není tak, že by si to člověk pořídil a využil to jenom v těhotenství nebo na nošení miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat