Vše je moje chyba - problém s mámou

jujingova
20.6.15 08:55

vše je moje chyba - problém s mámou

Ahoj holky. chtěla bych se Vás zeptat na názor. Jak by jste se zachovaly vy? Máma vidí večně problém na mé straně i když někdo něco zaviní což je jeho chyba zase za to můžu já.

Příspěvek upraven 22.02.16 v 16:00

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

donaga
20.6.15 09:02

@jujingova Mě to přijde, že jsi pravá dcera své matky :)

• Citovat
  • Upravit
20.6.15 09:07

@jujingova tak třeba tě chce matka přinutit k samostatnosti.Je ti 27, to je nejvyšší čas. Chováš se jak suverén, ale to fakt nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
20.6.15 09:11

@jujingova nedá mi to a musím se zeptat: to si byla tolik závislá na chlapovi, že teď nejsi schopna uživit ani psa??
Jinak mě kdyby naši dávali nějaký peníze (i kdyby jen na očkování pro psa) nebo mi hlídali psa - tak asi držím hubu a krok. :nevim:
Ale chápu Tě, oni rodiče nám pořád říkají, že děláme něco špatně, protože náš tím vyvochovávají :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jujingova
20.6.15 09:11
:)

Příspěvek upraven 22.02.16 v 16:01

• Nahlásit
  • Citovat
brko
20.6.15 09:12

@jujingova kdybys neuvedla, kolik ti je roků, tak bych tě tipovala na 17. To už vypovídá o mnohém.

• Nahlásit
  • Citovat
jujingova
20.6.15 09:14

Příspěvek upraven 22.02.16 v 16:01

• Nahlásit
  • Citovat
jujingova
20.6.15 09:20

Pes by mohl být doma

Příspěvek upraven 22.02.16 v 16:02

• Nahlásit
  • Citovat
13920
20.6.15 09:21

Jenom poznámka, určitě ovlivníš, ab ypes neštěkal… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
20.6.15 09:21

@jujingova Tady nejde o to, kdo kolik za psa zaplatí, ale o to, že pes je živý tvor, v případě nouze ho nemůžeš jen tak odložit, ale musíš se starat o to, aby nestrádal. A v tom okamžiku mi přijde naprosto bezpředmětné přít se o to, čí ten pes je; jen bych bala ráda, že je v pořádku.

• Citovat
  • Upravit
4914
20.6.15 09:23

@jujingova mě je teprve 21 a naši mi neplatí žádný výdaje ani ty větší…tak nebreč a vzchop se…nám doma vždycky říkali: koho chleba jíš, toho píseň zpívej…držim Ti palce, nebudeš to mít se svým přístupem jednoduché :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
20.6.15 09:25

Nekdy ti rodiče nejvíc pomohou tím, ze nepomohou vůbec. :-) :-) :-) Já v 27 letech občas spis vypomohla finančně mamce, žádný drama, ale proste můj plat, oproti invalidním u důchodu mámy, byl proste rozdíl. A to jsem od plnoletosti už bydlela sama v pronajmu a živila se sama. A platila si sama i dálkovou školu. A neni to zase tak dlouho, abychom mohli rict, ze byla jina doba, nez je ted. Takže co popisujes ty, mi přijde, ze si nevazis toho, co mas. Ve svým věku už bys mela byt schopna se finančně starat sama o sebe, vc. vlastního bydlení. A pokud nedokazes uživit ani psa, tak to je fakt k zamyšlení, jestli umis hospodařit s penězi, nebo si neumis vydělat dost na ty základní věci. :nevim

Btw. Samostatny člověk neřeší takovýhle věci na veřejný diskuzi a nehledá někoho, kdo s nim bude souhlasit. I když, o
nejspis je problém v tom, co ty považujes za samostatnost. :-)

Příspěvek upraven 20.06.15 v 09:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jujingova
20.6.15 09:26

• Nahlásit
  • Citovat
26152
20.6.15 09:29

@jujingova Máš pravdu v tom, že mnozí rodiče své děti podporují, ale není to jejich povinnost.
Pokud jsi nedodržovala pravidla, tak se nedivím, že se to mamce nelíbilo.
To, že máma vidí chybu na tvé straně - těžko to jde zhodnotit podle jednoho příspěvku, ale pokud mluvíš stejným stylem jak píšeš, tak ten tvůj styl vnímám jako nepříjemný, ale písmenka zkreslují, takže možná je tvé vystupování přátelštější.(viz třeba MUSÍ mě brát takovou jaká jsem…)
Závidíš těm, kteří mají oporu v rodičích. A mamka ji v tobě má?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jujingova
20.6.15 09:29

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu