Pracuji u přítele, vše kazím, hrozí rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:27
Vše kazím,hrozí rozchod

Ahoj..
jsem zoufalá. Od té doby, co jsme začala u přítele pracovat, tak to jde z kopce. Dělám chyby.Ted mi nadal, že už není za blbce jen před zaměstnancema, ale i před klientama. Často něco pokazím, jsem totálně neschopná. Už se to přesunulo do vztahu a nadává mi i v běžném životě, že neuvažuji, at se zamyslím a že jsem blbá. No napsal mi že jsem lehkomyslná blbý krává a v práci jsem k hovnu..
Všechno kazím a nevím co dál. Cítím, že mě přestává milovat. Já to zažila, byla jsem zamilovaná ale jak jsem zjištovala, že je hloupej, bylo po lásce…
Co ted mám dělat? Bydlíme spolu, mám na pár dní vyklidit pole? Nevím co dál..Stejně to nepomůže už jeho názoru na mě :zed:
Ještě před půl rokem si myslel, že jsem inteligentní, ale ted už asi vidí realitu, nechápu proč tak vše kazím

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 12.11.14 09:29

Jít pracovat jinam a dávat si záležet, abys tam chyby nedělala :nevim:

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:30

Ne ze te prestava milovat, on te nemiluje!!!Takhle by se ve vztahu nikdy nemel clovek k druhemu chovat.
Tohle by si ke me chlap dovolil jednou a uz by me nevidel.
Co delas za praci a proc ti to nejde?

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 12.11.14 09:30

Proč ty věci kazíš?

AlexaAniko
Kecalka 157 příspěvků 12.11.14 09:30

Našla bych si jinou práci :nevim:

rainucha
Závislačka 4425 příspěvků 12.11.14 09:31

Co zkusit najít jinou práci? :think: Určitě ti něco jiného půjde líp, než práce u něj ;)

I když říct mi, že jsem blbá a neschopná, hodně bych si rozmýšlela i soužití.

Hoa Mai
Kelišová 6075 příspěvků 20 inzerátů 12.11.14 09:31

Jsi si jistá, že jsi to ty, kdo vše kazí, nebo ti to jen dává pocítit on? Zkus uvést nějaký konkrétní příklad, takhle je to těžké posoudit. Každopádně se mi spíš zdá, že máš velmi nízké sebevědomí a on si na tobě chladí žáhu. Pokud ti něco nejde, měl by se ti snažit pomoct.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 12.11.14 09:32

Najdi si jinou práci. Méně náročnou a méně zodpovědnou. Mě by taky vadilo kdyby mě přítel takhle ztrapňoval v práci a před klienty. Ale neomlouvá to jeho chování a nadávky. Měl to s tebou probrat v klidu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:33

Nevím, asi jsem lajdák :nevim:
Není to těžká práce, ale něco přehlédnu atd a je to pak celý blbě..Vše nedopatřením. Jsem prostě blbá

Jojo..On mě vzal jelikož jsme neměla práci z dobré vůle. Vyklidím na pár dní pole..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:37

Dám příklady..
mám každou smlouvu naskenovat. Davají mi smlouvy i jeho zaměstnanci. Jenomže jsem pár smluv synchronizovala s PC a nedošlo mi, že když to vymažu v něm, vymažu si to i v telefonu a zrovna ty smlouvy zaměstanci ted potřebovali, protože jim přišla intervence..

Nebo mám udělat kalkulaci, řeknu cenu, nachystám to a pak zjistí, že jsem udala něco blbě a tím pádem je to celé blbě a do ceny se už nemá šanci vlést..To se stalo dnes. Takže musel volat klientům, že je to jednou tak drahé

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28048 příspěvků 12.11.14 09:37
@Anonymní píše:
Nevím, asi jsem lajdák :nevim:
Není to těžká práce, ale něco přehlédnu atd a je to pak celý blbě..Vše nedopatřením. Jsem prostě blbáJojo..On mě vzal jelikož jsme neměla práci z dobré vůle. Vyklidím na pár dní pole..

no nebo se místo vyklízení pole chyť za nos, práci po sobě si kontroluj a snaž se nelajdat… jestli tě ta práce nebaví nebo cítíš, že na to fakt nemáš, najdi si jinou práci…

arinecka
Kelišová 5699 příspěvků 12.11.14 09:38

A co děláš tak strašného že se k tobě tak chová?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28048 příspěvků 12.11.14 09:39
@Anonymní píše:
Dám příklady..
mám každou smlouvu naskenovat. Davají mi smlouvy i jeho zaměstnanci. Jenomže jsem pár smluv synchronizovala s PC a nedošlo mi, že když to vymažu v něm, vymažu si to i v telefonu a zrovna ty smlouvy zaměstanci ted potřebovali, protože jim přišla intervence..Nebo mám udělat kalkulaci, řeknu cenu, nachystám to a pak zjistí, že jsem udala něco blbě a tím pádem je to celé blbě a do ceny se už nemá šanci vlést..To se stalo dnes. Takže musel volat klientům, že je to jednou tak drahé

hm, tak v tom případě bych raději šla dělat jinou práci…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20741 příspěvků 12.11.14 09:39

Tak ono pokud lajdačíš i nenáročnou práci, tak chápu, že mu to není, tím spíš, že to víš a stejně si nedáš pozor. Na druhou stranu, to že tě takhle ponižuje, říká ti že jsi blbá a neschopná krááva a podobně, to už není normální.
Takže za mě najít novou práci a dělat ji pořádně, a asi i najít si práci na tvé úrovni, pokud i ty sama máš pocit, že to nedáváš. Pokud víš, že nejsi schopná letovat spoje, tak holt jdi prodávat. Prostě se necpat někam, na co nemáš nebo v čem ti nejde se zdokonalit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:41

No a právě, proto ani nejsem já pro něho dobrá..On k sobě potřebuje schopnější

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >