Všechno ze mě vyteče

810
9.6.13 15:20

Všechno ze mě vyteče...

Ahoj holky, mám problém. Byla mi píchnutá injekce na ovulací, další den jsme to měli dělat. Tak jsme nato vlítli, nachystala jsem si polštáře, pak jsem dělala stojky a vše možný, prstíkem si pomohla, ale stejně po takový hodině a půl jsem šla na wc a vyteklo to ze mě. Tak já nevím, jak to v sobě udržet, přijde mi, že tam nic nezbyde a vše uteče ven, a proto se nám to nedaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64453
9.6.13 15:21

:mrgreen: promiň, ale slyšela jsi někdy o gravitaci? to je ta bestie, která způsobuje, že to teče ven.. :mrgreen: a teď vážně, je to zcela normální, ty mršky, co se tam mají dostat, se tam dostanou, i když 99 % obsahu jde hned ven, takže kliiiiiid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rachel55
9.6.13 15:22

Ja myslim, ze to je normalni a nema to absolutne vliv na poceti

• Citovat
  • Nahlásit
32490

Promiň, ale je to blbost. Nikdy nevyteče všechno a na oplodnění stačí 1. Neboj. ;) Ze mě to taky teče a máme už dvě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466

8o 8o 8o a on do tebe ejakuloval poprvé v životě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
9.6.13 15:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
9.6.13 15:23

A víš, že stačí jedna neviditelna mini spermie? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
9.6.13 15:24

:D Koukni na film HUMAN BODY (či tak nějak), je tam krásně vidět, jak dochází k oplodnění. To, že ti velká část vyteče podle mě zas tak nevadí. Ty rychlé a správné spermie tam doplavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
9.6.13 15:25

8o :mrgreen: :mrgreen: Tak snad už jen korkovej špunt… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
9.6.13 15:26

Holky, nesmejte se mi, jsem první cyklus s clostilem, poprvé mi dozrálo vajíčko a poprvé mi byla píchnutá injekce, tak mi na tom záleží a prostě mě to mrzí, že to vytíká, přijde mi, že se tam zase nic nedostalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
9.6.13 15:27
@stroužek píše:
Holky, nesmejte se mi, jsem první cyklus s clostilem, poprvé mi dozrálo vajíčko a poprvé mi byla píchnutá injekce, tak mi na tom záleží a prostě mě to mrzí, že to vytíká, přijde mi, že se tam zase nic nedostalo.

Když mě nějak nedochází, co jinýho by se tam s tím jako mělo dít? :think: To, co je potřeba se tam dostane, to se neboj a zbytek je k ničemu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rachel55
9.6.13 15:28

@stroužek to na to vubec nema vliv

• Citovat
  • Nahlásit
810
9.6.13 15:28

Víte co, mě přijde, že tady celý den sedíte a čekáte na nějakýho zoufalýho vola, co sem napíše nějakou kravinu, ale vy (soudím) podle fotek děti máte a nedokážete si ani jedna tím pádem představit jak moc je ženská zoufalá, když chce dítě a to stále nepřichází. Nemusíte reagovat, když se chcete jen vysmívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
9.6.13 15:29

@stroužek tak si zkus precist neco o oplodneni a nikdo se smat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
9.6.13 15:30

@rachel55 Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu