Stále stejná bazální teplota

2157
5.6.13 10:10

Stale stejna bazalni teplota

Zdravim vsechny snazilky a chci se zeptat, jestli se vam stalo, ze jste mely vice dnu za sebou stejnou teplotu. Uz ctyri dny mam stejne 36.4. Prijde mi to divne, co myslite? Mate zkusenost? Jediny pokles jsem mela tesne po skonceni ms. A hned vzestup zpet na tech 36.4…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13519
5.6.13 10:13

Může být, je to normální přeovulační teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24511
5.6.13 10:44

Tak tak, běžná předovulační teplota, řekla bych…to je normálka, pak by to mělo trochu klesnout a vylítnout nahoru (minimálně o 0,2st. po dobu cca 3 dní- a to by pak značilo ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
6.6.13 10:31

Dekuji za odpovědi:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3969
6.6.13 11:11

@Renaku ještě můžeš testnout baterii v teploměru… ale několik dní stejná teplota být může :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
6.6.13 11:19

Jo uz si pripadam jako blazen:-) porad me tlaci v podbrisku, ale ovu jsem kvuli teplote vyloucila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3969
6.6.13 11:31
@Renaku píše:
Jo uz si pripadam jako blazen:-) porad me tlaci v podbrisku, ale ovu jsem kvuli teplote vyloucila…

nevylučuj, může se zpozdit… mně dr. podle uz tenhle měsíc řekl, že jde o anovulační cyklus, podle teploty ovu byla, ale o týden později, prostě jen folikul dozrával déle, tak to nevzdávej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
26.10.13 18:13

Ahoj holky, už šestý den mám bt stále 36,7. Dnes jsem 6DPO. Stalo se vám to některé? Max jsem vždy měla stejné teploty 4 dny. Když měřím za několik hodin ještě jednou nebo večer tak mi teplota vyjde jinak, takže teploměrem by to být nemělo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18687
26.10.13 18:30

@Medvídě30 pokud neni pokazeny teplomer, tak muze byt tim, ze teplomer vytahnes moc brzy (mel by se nechat merit jeste nekolik minut po zapipani). Mne se to taky stavalo, prestalo s ovulacnim teplomerem, ktery meri na dve desetinna mista. Kdyz jsem tehdy shanela informace, co to znamena, docetla jsem se jen, ze to neni zadny problem, nejspis hodne vyrovnane hladiny hormonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
15.10.15 13:19
@Lucake píše:
„@Medvídě30“:

Holky jen tak jsem narazila na tuto diskuzi a chci se na něco zeptat, jestli jste ještě některá aktivní. Nemám teplotu stejnou každý den, ale mám ji stejnou v různou bobu ráno. Měřím si ráno dvakrát, protože jsem si dřív měřívala až v 7h, ale přestalo mi to kvůli malé vyhovovat, protože se budila různě brzo, nebo jsem k ní kolikrát k ránu vstávala. Tak sjem v půlce cyklu začala nastavovat budík a měřit si hezky v klidu v 5h. Ale pokračuju pro jistotu i v těch 7. Před ovu byl na teplotě každý den rozdíl cca ty dvě desetiny, což odpovídá těm dvěma hodinám. Teď jsem 4 DPO a teplotu mám stejnou každý den jak v těch 5h tak v těch 7 h, prostě se nehýbe. Je to normální? Jestli někdo víte, díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4776
15.10.15 14:03

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18687
15.10.15 15:48

@Andirs ahoj :) mne se to stava taky, je to individualni, nekomu teplota hodne kolisa a nekomu ne. Takze problem bych nevidela, pokud neni teplota nekolik dni za sebou v ruzne casy nemenna, to bych potom urcite zkontrolovala teplomer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
31.10.15 19:13

Ahoj holky, ja bych se taky pridala… Predovulacni teploty mivam kolem 36,0 a ted po ovu uz mam 9dni v kuse 36,6 (jsem dnes 11DPO) me se to teda zda divny… Zitra by ne/mela dorazit MS.. Minuly cyklus mi teplot po ovu docela kolisala a 2 dny pred MS uz klesla… Napadaji me takove fantasmagorie, pokud by to bylo tehu, aby bylo vse ok, ze se to treba nevyviji, kdyz je ta teplota uz tak dlouho konstantni… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
31.10.15 20:45

@LaTera jsem zvedava, co z toho teda bude. Dej pak vedet. Devet dni stejna, to mi teda prijde hodne, netusim kolik dni muze byt stejna, ale kazda jsme individualni.

@Lucake tobe moc diky za odpoved!

Jinak holky z mych stejnych teplot se nakonec minulou sobotu vyklubaly // :srdce: K dr jdu az ted v utery, tak snad bude vse v poradku a konecne bude mit cacorka brasku nebo segru :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
31.10.15 22:11

@Andirs a zajimavy je, ze kdyz ji nekdy zmerǐ treba o 2 hodin driv (dost se v noci budim, tak ze zvedavosti zmerim) tk je teplota nizsi o 0,2… Ale v tu obvyklou dobu mereni je proste stejna kazdy den.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat