Vůně do skříně a aviváž

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
14.11.21 10:38

Vůně do skříně a aviváž

Zdravim :)
Používáte nejake vůně do skříně popripade jake opravdu provoní a vydrží? Ja nasla od eurony sašetky ale chtela bych vedet zda i neco jineho je dobre :) jeste otazka kolik davate avivaze?? Me po vyprani voní ale. Jakmile uschne tak. Nic a uz nevim. Co delam spatne zda používám blbe avivaze nebo co :( :( dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2409
14.11.21 10:40

Aviváž nedávám, ve skříni mám vonnou svíčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26137
14.11.21 10:43

Aviváž nedávám, ani vůně do skříně. Dám si pak parfém a mov vůní dohromady by se mi tlouklo. Babička dávala do skříní třeba tuhá mýdla, taková ta výraznější to taky slušně provonela :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
14.11.21 11:50

@WendushaXy napsala jsem Vám sz :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
14.11.21 12:25

Já aviváž používám a voní mi prádlo i po uschnutí, takže bych být tebou pořádně pročistila pračku…
Dál mám ve skříni tu sašetku od Eurony, která sice krásně voní, ale prádlo mi tolik neprovoní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
14.11.21 12:32

Peru v Persilu( kapsle nebo gel) přidám do bubnu trochu lenor kuliček (světle modré) a Lenor aviváž.
Mám tedy sušičku, takže po vyndání ihned narovnám a složím do skříně. I po několika dnech mi prádlo voní jako čerstvě vyprané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
14.11.21 16:05
@Kacatko1986 píše:
Já aviváž používám a voní mi prádlo i po uschnutí, takže bych být tebou pořádně pročistila pračku…
Dál mám ve skříni tu sašetku od Eurony, která sice krásně voní, ale prádlo mi tolik neprovoní…

Můžu se zeptat, jak pročišťuješ pračku? Myslím, že mám stejný problém jako zakladatelka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
14.11.21 16:19

@Peggi napíši Vám zprávu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
14.11.21 16:26

@Peggi no kupuji si v Eurone cistic pracky a necham ho projet.. Plus teda do supliku na avivaz naleju plny suplik avivaze, ne jen treba to vicko..
A pradlo mi krasne voni i po uschnuti nekolik dni.
Avivaze kupuji jen Silan, Lenor nebo Cocolino (to nevim, zda pisu dobre).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
14.11.21 21:31

@Peggi nalej třeba půl litru octa a dej pračku na 90 je pak krasne čistá a používáme ho i místo aviváže. Nemám rád když jsou hadry nasmrdene jak parfumerie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat