Vůně po vytírání podlah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bandii
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 27.01.18 01:51
Vůně po vytírání podlah

Zdravím :mavam: nemáte, prosím, nějaký tip na něco, co přidávat do vody na vytírání podlahy, co by intenzivně vonělo a i nějakou dobu po vytírání tím i hezky voněl dům? :think: přeci jen je to větší plocha, takže proč ji nevyužít k provonění prostor :). Jednou jsem dala do kbelíku s vodou kokosový Palmolive :mrgreen: no při vytírání všude kokos :lol: ale po uschnuti podlahy nic :?. Máte nějaký osvědčený přípravek? :kytka: nebo už chci moc :lol:
/ jinak, mě celkem dost voní obyč Savo, ale obávám se, že to jsem jediná v domě :lol:

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 27.01.18 02:19

Za me tento Ajax APC Authentic Alep Soap.voni vazne skvele

Elath
Kecalka 103 příspěvků 27.01.18 02:22

Nejlíp voní normálně savo na podlahy, to ovoněný, i tři dny… nevýhodou je, že na plovoučky fakt není ideální a ničí se tím (ty plovoučky, ne savo :-D ).
Takže ve výsledku ti asi neporadím. :-D

nani77
Kecalka 394 příspěvků 27.01.18 02:43

Na plovoučky buď Alex a přikápnout trochu éterického oleje (nejlevnější a nejlepší oleje jsou v lékárně), případně Sanytol na podlahy, ten má snad eukalyptovou vůni v sobě a je super.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 27.01.18 04:16

Sidolux, marseilleské mýdlo.

makynac
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 06:39

Mě voní zelený Ajax nebo sidolux-marseilleské mýdlo.

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 27.01.18 08:05

@Bandii Jedině Sidolux každý voní suprově mají x druhů

LennyL1
Kecalka 285 příspěvků 27.01.18 08:46

Jedině Sidolux

Půáček
Kecalka 261 příspěvků 27.01.18 08:57

Používám od hádka pomerančový čistič. Byt voní nádherné po pomerancich a fantasticky to čistí. V různých koncentracích je vhodný na všechno v domácnosti a je ekologický. Za mě nejlepší přípravek do domácnosti. Má teda vyšší pořizovací cenu, ale litrovou láhev mám na puk roku a pracují s nim opravdu často :palec:

drsňačka
Kecalka 177 příspěvků 28.01.18 13:42

Za mě jedině Sidolux-bílý. E.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 28.01.18 14:20

Dekuji za reakce, při nejbližším nákupu mrknu na ten Sidolux, když tady vyhrál :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama