Reklama

Výbava do porodnice - Bulovka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 05.01.17 08:20
Výbava do porodnice - Bulovka

Ahoj,

kdo z Vás prosím v poslední době rodil na Bulovce?
Jak je to tam s výbavou do porodnice? Co jste potřebovali a co ne? Myslím tím např. zda jsou erární košile, plenky aj :).

Moc děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 05.01.17 08:22
  • ještě jeden dotaz :), nechali Vám po porodu miminko na pokoji?

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 05.01.17 08:25

@wendsdy já tam budu rodit za pár týdnů po druhé a kamarádka rodila před 2 měsíci…nic se nezměnilo - košile pro maminky kdykoliv k dispozici, vložky taky# plenky, erar pro miminko ( já ale měla svoje - bála sem se malyho a nechtěla mu nic dávat přes hlavu, tak sem měla overalky svoje), olej na promazávání mimča, líh na pupík, tamponky, přebalovací podložky. Já si přibalím jen vlhčené ubrousky a krém na zadeček ;)

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 05.01.17 08:27

@wendsdy chtěli mi ho dát na pokoj už snad hodinu po příchodu na pokoj, ale měla sem špatný tlak a bála sem se, že bych ho mohla upustit, tak sem si pak pro něj šla asi po dalších dvou hodinách ;) je to na vás a vašem pocitu. Nemůžou bránit :)

Anny2148
Kecalka 195 příspěvků 05.01.17 08:29

Nepotrebovala jsem nic, jen svoji kosmetiku, sitovane kalhotky a masticku na zadek pro mimco. Jo a mekky toaletak. Plenky, kosile, vlozky atd. vse dostanes. Mimco mi odvezli ze salu, pak me prevezli na pokoj, pak prisla sestra zkontrolovala me, dovolila mi vstat a pak dala info detskym ze mi muzou dat zpatky dite. Pak uz jsem ji mela porad. Ale mela jsem nekomplikovany porod a byla jsem v naproste pohode. Je to rok a kousek

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 05.01.17 08:38

Košile pro matku jsou erární a jsou k dispozici i přes den, jinak se dostává jedna na den. Plenky pro mimi dávají, ale myslím max. 6ks na den, tak některému mimi to nestačí, tak je vhodné mít s sebou i vlastní. Rybí mastičku na zadek jsem si nechala donést, tu jsme nedostali, pouze nějaké reklamní mastičky.
Těsně po porodu ho máš 2h u sebe, pokud je vše ok a pak tě převezou na pokoj a tam záleží, jak si řekneš o mimi. Pokud budeš rodit v noci, tak tě na pokoj dají samotnou a mimi přivezou ráno.
Oblečení na mimi je také erární, ale přísně to hlídají, vždy měníš kus za kus a na konci pobytu před odchodem zkontrolují počet včetně plen a až potom ti dají papíry na mimi. To mi přišlo legrační. Mimi se tam koupe jenom jednou za pobyt a to u sestřiček. Koupeš ty pod jejich dohledem nebo prvomatkám to asi ukazují.
Vlhčené ubrousky určitě s sebou, toaleťák tam byl, sprcháč je lepší vlastní. Ručníky vlastní. V zimě se hodí i župan, nebo v létě nějaký letní - návštěvy se přijímají na chodbě nebo v jídelně.
Na jídlo do jídelny si mimi vozíš s sebou - necháš na chodbě za prosklenou zdí. Příbor jestli vlastní, to už si nepamatuji, ale nejspíš ne.
Určitě s sebou vlastní pití. Erární čaj je věčně vypitý.

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 05.01.17 08:46

Holky moc děkuju :)). Už jsem klidnější a vím co balit :).

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 05.01.17 09:09

@wendsdy a kdy rodis?

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 05.01.17 09:20

@palapa až 19.3., ale začínám si dávat pomalu info, co bych pak měla mít a tak…

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 05.01.17 09:49

@wendsdy ja az 25.4. takze mam taky cas :-)

Kattii
Kecalka 451 příspěvků 05.01.17 09:56

Ahojky, já se přidám s dotazem, jestli nevíte, jak to je s nějakým nadstandartem? Na ten se mám ptát, až půjdu rodit? :-) A jaké jsou návštěvní hodiny, prosím :-)

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 05.01.17 11:01

@Kattii ahoj o nadstandartu nevim, ale chtela bych taky info. A navstevy jsou od 14-18

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 05.01.17 11:31

@Kattii Ahoj nadstandart buď 1 lůžkový -cena 1200Kč/den nebo 2 lůžkový- cena myslím 400 Kč/den. Návštěvy jsou 15-18 hod.

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 05.01.17 11:33

@Kattii a řekneš si o něj při příjmu na porodní sál :)

Anny2148
Kecalka 195 příspěvků 05.01.17 13:45

Ja byla na dvojluzkovem nadstandartu a bylo to super. Sestra se me ptala kdyz me privezli ze salu jestli chci na nadstandart, jinak jsem nikde nic nehlasila. Ty klasicke pokoje jsou fakt hrozne. Za ty penize to stalo. Uz si zacinam zas setrit. :) Byla tam tv, lednice, prebalovak, stul a dve zidle, dve postele a spousta mista. Nam pleny stacily a jeste nam zbyvaly, ale je fakt ze jsem taky mela pro jistotu z domova. Zapomnela jsem na ty rucniky. Tech doporucuju i vic, rychle se zamazou od krve.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama