Porodnice u Apolináře - co a jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

čolíto93
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 28.12.16 20:31
porodnice u Apolináře, co a jak

Zdravím, mám takový 2 dotazy na ty z vás, které rodily u Apolináře.
1.jak probíhaly vaše návštěvy v poradně, ať vím co čekat a za 2. kde vaše drahé polovičky parkovali když si pro vás a mimčo jeli? Přeci jen tam není žádné parkoviště, těch pár míst před porodnicí je věčně obsazených a na modré zóně se jen tak parkovat nemůže ne?

Nejnovější zkušenosti z porodnice U Apolináře

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 6 inzerátů 28.12.16 21:51

1. Anamneza, par dotazů na stav, jednou za dvě navstevy vyšetření vzniká mne. Od druhe navstevy take monitor, zde kontrola tlak a moc.

2. Normalne pred nemocnici. Vzdy se vešel, maximalne nestal tesne pred ale o par metru vzadu

Amelia1986
Kecalka 191 příspěvků 29.12.16 00:46

@čolíto93 ahoj, teba znam tusim zo skupiny lednacci, ci? Taky rodim u Apoli, melo by to byt 28.1. :)
Rodila som tam taky minuly rok a odsedela som si tam tak 3hodky vzdy ( kontroly po 2dnoch )monitory, zhodnoceni lekarem, prip ultrazvuk.. s parkovanim tam skoro neni problem, ale nedavno to tam bolo cele rozkopane tak nevim ci jeste.. :think:
Kdyz budes mat dotaz kludne napis :mavam:

čolíto93
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 29.12.16 07:21

@Amelia1986 jo asi ze skupiny no. Treba se tak potkame ja mam termin 27.1. Ja tam teda byla predevcirem v prvni poradne, takze me zajmalo co bude dal(jdu tam zas 10.1) ale pokazde bylo to parkovani total plne, jedine misto v okolnich ulicich na modrych zonach a to nevim jak to tam je se stanim.

Amelia1986
Kecalka 191 příspěvků 30.12.16 00:13

@čolíto93 tak to je blby! :think: dalsi parking placeny je az na karlaku.
A bylo v poradne plno? Pry v zime nebyva tolko tehul, no uvidime… Ja ostavam u moji dr do 40tt. Rodi u apolinare a nechce sa mi tam vysedavat cele dopolko lebo nemam hlidanicko pro mrne :)

čolíto93
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 30.12.16 00:31

@Amelia1986 bylo tam celkem dost mamin. Ja tam stravila asi hodinu

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 30.12.16 00:33

Já tam rodila dvakrát a manžel vždycky nějaké placené místo přímo před porodnící v pohodě našel. Také jsme tam jezdili hoodně často na kontroly před porodem a nikdy se nestalo, že by nebylo kde zaparkovat. Prkovali jsme vždycky asi tak maximalně 100 metrů od vchodu přibližně na stejném místě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >