Vybavení skříní PAX/komplement - botník

9868
15.9.09 08:58

Vybavení skříní PAX/komplement - botník

Ahoj :)

prosím, potřebovala bych poradit. Včera jsem dokoupila police do skříně PAX, ale zapomněla jsem si změřit výšku úložného dílu na boty, které budeme mít pod policí - a ty zatím nemáme koupené. Do IKEA se v dohlednu nechystám, tak hledám radu tady :)

Je to tento díl:
http://www.ikea.com/…63846_S4.jpg

Nemáte je někdo? Potřebovala bych spočítat kolik dírek - nebo kolik cm máte mezi botníkem a policí nad nimi - nebo ideálně mezi dvěma botníky.

Našroubovala jsem totiž polici podle oka a nevejde se mi kabát na tyčku nad a potřebuji polici posunout. No a protože se to dělá dost špatně, chci ji přešroubovat už na konečné místo :) Prosím, napiště mi, zda je počet dírek celkově nebo počet volných mezi, ju?

Moc děkuji!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
15.9.09 09:07

PS: Jakou s ním máte zkušenost? Mi přijde hodně praktický - ale ocením zkušenosti :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
15.9.09 09:38

Byla jsem tam včera, ale určitě pojedu ještě jednou, tenhle nebo příští týden. Pokud se nikdo neozve, tak ti to změřím, jo?
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.9.09 09:46

Díííky!!! Teď ještě aby to tam měli našroubované na používání ne jen na koukání - prostě aby to sedělo na reálné boty :):)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
15.9.09 10:01

Lesino,
a nestačilo by změřit podrážku největších bot, které tam budeš ukládat? Necháš tam dostatečně velkou rezervu a polici namontuješ podle potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.9.09 10:29
Petta píše:
Lesino,
a nestačilo by změřit podrážku největších bot, které tam budeš ukládat? Necháš tam dostatečně velkou rezervu a polici namontuješ podle potřeby.

To by šlo, původně jsem to tak i měřila - jenže jednak nevím, kolik zůstane mezi botou a spodní mříží, která nese ty trny na boty, pokud tam něco zůstane a pak potřebuji zabrat minimální nutný prostor, protože potřebuji do skříní dostat maximum úložného prostoru. Tiše doufám, že se mi tam vejdou i nějaké koše nahoru na sezónní věci… No a fakt se mi nechce předělávat polici potřetí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
15.9.09 11:01
Lesina píše:
To by šlo, původně jsem to tak i měřila - jenže jednak nevím, kolik zůstane mezi botou a spodní mříží, která nese ty trny na boty, pokud tam něco zůstane a pak potřebuji zabrat minimální nutný prostor, protože potřebuji do skříní dostat maximum úložného prostoru. Tiše doufám, že se mi tam vejdou i nějaké koše nahoru na sezónní věci… No a fakt se mi nechce předělávat polici potřetí…

No, čistě podle fotky si myslím, že boty budou přečuhovat dolů. Beru to tak, že pokud délka toho kratšího ramene je 34, tak ten osten je zhruba stejně velký. Ale máš určitě pravdu, že bude lepší to přeměřit.

A co nechat polici prozatím tak, i za cenu toho, že konec kabátu bude ležet na ní a přešroubovat to až pak nahotovo.
S tím úložným místem Tě chápu, my jsme kupovali Pax minulý měsíc a taky jsem tam toho chtěla nacpat, co nejvíc. Bohužel právě tuto polici nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama