Výběr kočárku a názor na gmini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 11:47
Vyber kočárku a nazor na gmini

Ahoj.. Vybíráme kočárek.. Stačí nějaký lehčí do 10tis. Líbí se mi G mini grand.. Máte s ním nějaké zkušenosti? :nevim: jinak můžete poradit nějaký jiný.. Budu ráda.. :D

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 25.02.19 12:17

Je to kočárek pro trpaslíky. Celkem se mi líbil jako skladný do auta, ale při mých 177cm s ním nejde jezdit.

Káťa19
Extra třída :D 11016 příspěvků 18 inzerátů 25.02.19 12:31
@Anonymní píše:
Ahoj.. Vybíráme kočárek.. Stačí nějaký lehčí do 10tis. Líbí se mi G mini grand.. Máte s ním nějaké zkušenosti? :nevim: jinak můžete poradit nějaký jiný.. Budu ráda.. :D

proč anonym?
měla bys napsat nějaké tvé požadavky, je to dost strohý dotaz, nemůžeme poradit jiný kočárek :nevim:
tady máš recenze ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 25.02.19 12:37

Všimni si kolik se jich prodává na bazarech s tím, ze je kočárek starý půl roku. Je to kvůli tomu, ze sportak je totálně k prdu a lidi si po hluboké korbe pořizují raději jiný kočár.

vaks
Kecalka 267 příspěvků 25.02.19 12:54

Ja mam od gmini,ale uz jen samostatny sportak,ktery je bezvadny.. :palec: Celkove jsem s jejich znackou spokojena,mam toho od nich vic a vse je velmi kvalitni…ale at se mi od nich grand libil,nesla jsem do nej kvuli velikosti..mela jsem Jane slalom pro od korby,na chvili i ten sportak,ale nevyhovoval mi,proto jsme poridili od gmini kadet premium denim…jestli se ti libi,kup si jej z druhe ruky na chvilkove jezdeni v korbe,ale ten sportak je asi opravdu miniaturni a nevyuzitelny..mozna na chvili pro kojence do 1.roku..s fusakem se ti do nej dite tezko pohodlne vleze…

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 25.02.19 13:53

Já jsem o něm taky uvažovala, hlavně kvůli váze. Ale je opravdu malinkej. 80 cm lozna plocha pseudo sportaku ne k smíchu. Nehledě na to, že pokud chceš dítě ve sportaku dát lehnout, musíš z toho vlastně zase udělat korbu nebo jen kolibkove ležení. Prostě kočár na nic. Dobře asi jen pokud chceš pouze hluboký a sportak máš. Já jsem se teď snažila najít ke koupi pouze hluboký kočárek, ale všude se prodávají pouze kombinace, takže toto může být řešení.

Váš příspěvek
Reklama