Výběr porodnice - 100km daleko

Anonymní
3.1.20 11:45

Výběr porodnice - 100km daleko

Ahoj, chci se zeptat.. Plánuji mimčo ale ještě těhotná nejsem mám pár dní do MS takže se to může změnit ale problém je ten že kdbych otěhotněla teď tak bych měla termín stejný jako má naše nemocnice s malováním a tím pádem je uzavřená porodnice.. A nemocnice v okolí jsou katastrofální tak bych se případně rozhodla pro nemocnici v Rakovníku ale ta je daleko přes 100km.. :( první porod byl plánovaný cs kvůli kp takže jet s bolestma přes hodinu v autě je blbost protože by to nemusela vydržet jizva, moje otázka tedy je jestli by mě nemocnice kvůli té dálce mohla hospitalizovat třeba o týden dřív aby se vše stihlo.. U první jsem měla pozitivního streptokoka + KP tak sem musela rodit v termínu takže kdyby se to opakovalo tak bych chtěla rodit planovaně v Rakovníku to by problém nebyl ale spíše mě děsí že bych se rozrodila spontánně dřív a já bych musela do těch nemocnic co jsou nejblíž a s toho bych měla hrůzu :,( proto se ptám, může nemocnice s důvodu dálky a případného plánovaného cs aby se zabránilo příchodu kontrakci člověka, hospitalizovat např o týden dřív? Doufám že jsem to napsala správě.. Případně můžete napsat zkušenosti s nemocnici v Rakovníku a moc vám prosím nekritizujte to že ještě těhotná možná nejsem, jen se ptám na situaci která by přišla kdyby se nám tento měsíc podařilo.. Vůbec jsem si tohle neuvědomila až po ovulaci a opravdu s této situace mám obrovský strach. Děkuji za normální odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
3.1.20 11:58

Tak možná na domluvě s primářem, ale vím, že mají na stránkách fb někoho, kdo právě z těchto důvodů ubytovává rodiny zdaleka, které chtějí rodit právě v Rakovníku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
3.1.20 12:03

Vážené klientky, oslovil nás majitel ubytování v blízkosti Rakovníka a protože si myslím, že by vás to mohlo zajímat, tak zveřejňuji.

Nabízím možnost ubytování v rodinném domku v obci Pšovlky pro budoucí maminky, které by chtěli rodit v Rakovniku ale mají to daleko na dojíždění a obávají se že by mohl být dojezd riskantní na překotný porod. Sami jsme měli s manželkou podobný problém při dojezdu do Motola z Rakovníka s nešťastným koncem. Proto pokud víte o nějaké mamince která by chtěla třeba týden před porodem být v dojezdove vzdálenosti vaší porodnice tak budu rád když předáte kontakt na mojí osobu. Cena Ubytování je dohodou a vždy jsme tolerantní k nákladům pro budoucí maminky. V domě máme podkroví kde jsou dva samostatné pokoje, koupelna, kuchyň. Možnost parkovat ve dvoře, s možností pohybu na velké zahradě. kousek od rodinného domu je les na dlouhé procházky na zkrácení čekání na porod. pokud má maminka pejska tak není problém postarat se i o něj. Neberte to prosím jako snahu o to vybrat peníze, jde nám o to aby žádnou maminku nepotkalo to co nás. pokud vás tato žádost jakkoliv pohoršila tak se omlouvám. p. s aktuálně tu jednu maminku která u vás bude rodit máme ubytováním a je hned klidnější. Možná by to byla i pro vás možnost jak nabídnout maminkám nové možnosti a klid před porodem. děkuji za přečtení zprávy s pozdravem Jan Zlechovec Pšovlky****
Edit adminem: smazáno tel. číslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2646
3.1.20 12:34

Celkem zajímavé, že jak zakladatelka, tak údajný pan majitel mají shodnou stylistiku a ani jeden z nich neovládá čárky v souvětí. Nevím jak vám, ale mě tu něco tak trochu smrdí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76021
3.1.20 12:46

@modravlocka Tak nějak a hlavně ještě ani neví, jestli je těhotná, ale už ví, že v termínu jejího porodu se v nějaké super porodnici maluje a ostatní stojí za prd… A ještě si myslí, že ji to sežerem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
3.1.20 14:06

Hh, dobrý pokus. @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
3.1.20 14:26
@P4ja píše:
Hh, dobrý pokus. @admin

šmarjá, proč hned voláte na pomoc…je to zajímavé, tak to nechte rozvinout. :)
fakt se bez nich neobejdete? mamííííí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
3.1.20 14:29

Chapík ze Pšovlky má zajímavý byznys, ubytovává jen těhotné s dalekým dojezdem, je to lidumil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14327
3.1.20 15:46

Dobrý den,

uživatele jsem prověřila a dle nás se nejedná a totožnou osobu.

Děkujeme za upozornění a hezký den

Natálie :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 15:58

Zakladatelka

Omlouvám se že jsem vás pohoršila, termín jsem si odečetla podle karkulacky na netu podle poslední MS, také vím kdy byla přesně ovulace a opravdu bych měla termín od 38tt do 42tt v termínu kdy malují naší nemocnici Teda asi o dva dny později ale i tak by mě už nevzali přece jen na pokoji šestinedělí jsou ženy více jak tři dny.. A omlouvám se že nepíšu správně čárky, nikdy mi to nešlo.. Omlouvám se za dotaz když ještě těhotná možná ani nejsem ale podle mě je lepší se informovat dříve než na poslední chvíli a omlouvám se že nevím že někdo podnajímá pokoj těhotným ženám.. Nevěděla jsem to a ani bych o tohle zájem neměla.. V naší porodnici se každý rok srpen-září Maluje a já bych opravdu dle MS měla cca takový termín, samozřejmě nemohu vědět kdy porodním zda předčasně nebo v termínu ale jestli se vás můj dotaz dotknul tak se omlouvám.. Jen mě to zajímalo poroste a jednoduše zda nemocnice může ženu vzít o týden dříve když to má daleko.. O nic víc nešlo.. Troll nejsem a nedělám si srandu.. Opravdu mě to zajímalo a teď mě velice mrzí že jsem se tady vůbec ptala.. Okamžitě označujete admina že jsem troll a aby mě zablokoval.. Myslím že jsou tady někdy horší dotazy a hloupější které by se měli nahlasovat.. @DanielaD @P4ja @j.a.n.i1 @modravlocka

• Citovat
  • Nahlásit
7877
3.1.20 16:32

Nemocnice není hotel. Pokud nebudeš mít problémy tak nechápu proč by si měla zabírat místo někomu kdo ho může opravdu potřebovat a zneužívat tak pojištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
3.1.20 16:44
@Anonymní píše:
Omlouvám se že jsem vás pohoršila, termín jsem si odečetla podle karkulacky na netu podle poslední MS, také vím kdy byla přesně ovulace a opravdu bych měla termín od 38tt do 42tt v termínu kdy malují naší nemocnici Teda asi o dva dny později ale i tak by mě už nevzali přece jen na pokoji šestinedělí jsou ženy více jak tři dny.. A omlouvám se že nepíšu správně čárky, nikdy mi to nešlo.. Omlouvám se za dotaz když ještě těhotná možná ani nejsem ale podle mě je lepší se informovat dříve než na poslední chvíli a omlouvám se že nevím že někdo podnajímá pokoj těhotným ženám.. Nevěděla jsem to a ani bych o tohle zájem neměla.. V naší porodnici se každý rok srpen-září Maluje a já bych opravdu dle MS měla cca takový termín, samozřejmě nemohu vědět kdy porodním zda předčasně nebo v termínu ale jestli se vás můj dotaz dotknul tak se omlouvám.. Jen mě to zajímalo poroste a jednoduše zda nemocnice může ženu vzít o týden dříve když to má daleko.. O nic víc nešlo.. Troll nejsem a nedělám si srandu.. Opravdu mě to zajímalo a teď mě velice mrzí že jsem se tady vůbec ptala.. Okamžitě označujete admina že jsem troll a aby mě zablokoval.. Myslím že jsou tady někdy horší dotazy a hloupější které by se měli nahlasovat.. @DanielaD @P4ja @j.a.n.i1 @modravlocka

Omlouvám se :kytka:. Mně to přišlo jak od jedné osoby. Jedna žena neví, jak se přiblížit nemocnici a další jí hned napíše, kontakt a podnájem.

Jinak být tebou, tak se teď nestresuju. Ono uvidíš, jestli těhotná vůbec jsi. A hlavně on termín podle PM může být úplně jiný než skutečnost. Já to měla posunuté o dva týdny. Jinak v nemocnici si tě bohužel nechat nemůžou, pokud k tomu není zvlášť závažná indikace. Jinak 100km je fakt hodně. Ale teď je zatím na stres zbytečně brzy. Uvidíš, co vůbec bude. Pokud by k tomu došlo, tak napiš třeba kolem 32tt nebo tak. A třeba tady najdeš řešení nebo někoho, kdo bude vědět. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
3.1.20 16:49

Tak si holt zajistis nejaky ubytovani. Vyuzivat nemocnici misto hotelu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
4.1.20 10:43

Bonzování se mě příčí, péče, jestli tady náhodou někdo nepoloží stejné dotazy, to je směšné. Někdo už neví jak se zavděčit.
Mě si nepohoršila, je mě to jedno. Pokud mám blbé dotazy, které nikde nepokládám, ení co řešit. Zdar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
4.1.20 12:47
@DanielaD píše:
Bonzování se mě příčí, péče, jestli tady náhodou někdo nepoloží stejné dotazy, to je směšné. Někdo už neví jak se zavděčit.
Mě si nepohoršila, je mě to jedno. Pokud mám blbé dotazy, které nikde nepokládám, ení co řešit. Zdar

No, pokud je v pravidlech, že se sem nesmí dávat inzeráty a kontakty, tak to má platit pro všechny.

Jinak ten samý příspěvek visí na FB nemocnice v Rakovníku a objevil se v podobnou dobu jako tahle diskuze.

A pokud to tedy ardotka11 jenom zkopírovala z toho FB, tak to k tomu stačilo napsat, že to nemocnice uveřejnila na FB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat