Vyčerpaná z brigády, 13 hodin denně, jak odpočívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:30
vyčerpaná z brigady

Prosím anonymně. Sehnala jsem si brigádu, syna hlídá babička a zítra mi ho přiveze. 13 dní jsem dělala 13 hodin denně na nohách, dnes už jen 6. Je to pro mě za dobré peníze, 100 na hodinu v čistém a dovoz před dům k tomu, jsem na samotě. Teď do čtvrtka volno a od pátku dalších 13 dni 13 hodin. Super prachy, které mě zbaví finanční krize, navíc zbyde na kvalitní boty na zimu malému a bundičku k tomu. Jen jsem strašně vycepana a i když jsem od 18. hodiny v posteli, nechce se mi spát, vše mě bolí, jsem sedřená, nohy samý puchýř. Jak se rychle co nejrychleji zregenerovat? Jak usnout? Měla jsem meduňku, 1 pivo, teplé mléko s medem. No a nic. Mám pocit, že neusnu. Poradíte prosím, co kromě prášku mě zklidni a pomůže usnout? Jak se rychle zregenerovat? Díky moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11678 příspěvků 09.09.18 20:34
@Anonymní píše:
Prosím anonymně. Sehnala jsem si brigádu, syna hlídá babička a zítra mi ho přiveze. 13 dní jsem dělala 13 hodin denně na nohách, dnes už jen 6. Je to pro mě za dobré peníze, 100 na hodinu v čistém a dovoz před dům k tomu, jsem na samotě. Teď do čtvrtka volno a od pátku dalších 13 dni 13 hodin. Super prachy, které mě zbaví finanční krize, navíc zbyde na kvalitní boty na zimu malému a bundičku k tomu. Jen jsem strašně vycepana a i když jsem od 18. hodiny v posteli, nechce se mi spát, vše mě bolí, jsem sedřená, nohy samý puchýř. Jak se rychle co nejrychleji zregenerovat? Jak usnout? Měla jsem meduňku, 1 pivo, teplé mléko s medem. No a nic. Mám pocit, že neusnu. Poradíte prosím, co kromě prášku mě zklidni a pomůže usnout? Jak se rychle zregenerovat? Díky moc.

Přestat se tak huntovat. Dělám dvanáctky a stačí mi dvě denní a dvě noční za sebou. Po nočních mám, pravda, velký problém usnout, ale mléko do sebe v půlnoci neleju. Prostě usnu. Třeba ve dvě v noci :nevim: Pak se srovnám při dnech volna.

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 09.09.18 20:39

nijak,vlatni zkušenost utrepe se to casem. 8)

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 09.09.18 20:42

Nemuzes delat min hodin ? Vzdyt to je silene !

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 09.09.18 20:42

Odloz tel a vem si nějakou poradne tlustou bichli s nudný úvodem. Výborně funguji třeba Bratři Karamazovi. Jestli jsi unavená, tak to te dorazí a za chvíli jsi v limbu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 09.09.18 20:45

Jeden čas jsem měla vyčerpávající práci, ze které jsem chodila úplně vysata. Pomohlo mi přijít domů, na hodinu si vlezt do vany a vypnout. Pak jsem mohla fungovat, aniž bych měla pocit, že jsem právě slezla z kolotoče :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 09.09.18 21:03

Fakt Ti toto stojí za to? Odrovnas si zdraví a dítě skoro nevidis :nevim: Partnera nemáš? A dítě tátu,který by mu znacnou merou prispel na zimni bundu a boty?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 09.09.18 21:10

Kolik je synovi?? to je drsné tohle.Já pracuji teda brzo od dcery. V jejím půlroce jsem začla dělat asi 30-40 hodin měsíčně, ale zásadové jen 5-6hodin denně. A cca od 1,5roku zkrácený 4hodinový úvazek, ted od jejích dvou let mám 6ti hodinový. Ale plánují si teda docházku sama a zásadu mám max jedna 12 a další den třeba kratší 6hodin. Neumím si představit že bych dělala 14 dní celé dny a dceru neviděla. Vždyt se da najít brigáda v obchodě. Taky už dávaji nad 100kč. A směny si určíš tak nějak jak můžeš.

TMana
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 09.09.18 21:13

Super prachy? Nevím, sháněl jsem Ukrajince jako výpomoc na stavbu - tj. práce s nulovou kvalifikací - vynášení odpadu, bourání podlah a pod. a nikdo z nich nešel pod 120Kč/hod na ruku. Takže ne, nemáte super prachy, není to super brigáda, je to normální otročina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:18

Toto je jednorázové. Ne napořád. Mozek už nefunguje, pardon. Už jen dvě taková kolečka. Otec nefunkční. Složitá historie. Začala jsem věřit, že se člověk může během pár týdnů změnit… Spinu házet nebudu, starám se, jak mohu. A ano, peníze nás fakt hodně spasí. Boty na zimu budou pěkná palka, jsem v podhorské oblasti s silenyma zimama a chci nové. I když jen na jednu zimu, třeba je pak pošlu dál. Jen jak se hodit do formy? Jo ke knize. Asi otevřu stará skripta, echt nudná. Za tu radu díky.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 09.09.18 21:20
@TMana píše:
Super prachy? Nevím, sháněl jsem Ukrajince jako výpomoc na stavbu - tj. práce s nulovou kvalifikací - vynášení odpadu, bourání podlah a pod. a nikdo z nich nešel pod 120Kč/hod na ruku. Takže ne, nemáte super prachy, není to super brigáda, je to normální otročina.

Přesně tak při dnešních cenách je 100 na hodinu nic moc. A 13 hodin k tomu je šílený. Syn potřebuje mámu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:22
@TMana píše:
V podhuri na samotě s odvozem zdarma jsou to pro mě opravdu super prachy i s VŠ. Tu ale k práci nepotrebuji. Casem se vrátím k oboru.

BohunkaP
Extra třída :D 14960 příspěvků 09.09.18 21:26

No… jestli opravdu potřebuješ klidně a brzo usnout, tak je nejvyšší čas odložit telefon a vzít nějakou tu nudnou knihu.

Asi poslední, co teď zrovna ke klidnému usnutí potřebuješ, je muset obhajovat a odůvodňovat svůj výběr brigády…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:30

Je to hanba, ale v podobné situaci jsem se uspala natvrdo Kinedrylem, stačí čtvrtka (max. půlka) a jen max. 2-3 dny za sebou, víc dnů stejně už nepůsobí. Bez pocitu omámenosti ráno a s pocitem vyspalosti dorůžova.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:49

A 1300 za den? Paráda. Fakt.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >