Vyčkat, nebo odejít?

3
14.5.20 19:39

vyckat,nebo odejit?

Ahoj maminky☺zajímalo by me, jak jste na tom s partnerem po narozeni miminka? my jsme s mužem spolu uz asi 12 let a dalo by se říct, že mezi sebou nemáme žádný velký problem, a aji máme stejné názory a tak????jenomže ja uz jsem dva roky doma s dětmi. starsi ma dva roky a mladší 8 mesicu.jsem furt zavřena doma a jediný, kdo si ted v té koronavirove době se mnou povida je ma draha tchynka.ja jsem věčná optimistka a vždy jsem se těšila, že přijde manžel domů a budeme si povídat a tak. jenomže to tak není. on je porad naštvaný, unavený, protivný…nevím, jak to mam změnit. nejradši bych od něho asi odešla, ale nechce se mi brat dětem. Tátu, babičku…mate některá podobne trápení?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2663
14.5.20 20:01

Tohle podle me neni duvod k odchodu. Zrovna vcera mi tohle rikal muj gynekolog. Po celem dnu v praci prijede vecer domu a je mu vycitano, ze si nechce povidat. Hele, celkem jsem ho chápala :lol: Jsi izolovaná a prospel by ti kontakt s jinymi lidmi. Nemas kamaradky? Nejake aktivity s detmi, kde jsou i jini rodice? Až se vratiš do prace, bude to lepší. Pokud si jinak s muzem rozumite a nemate problemy, proc by si nicila rodinu. Nechce si povodat? Zariď se jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13378
14.5.20 20:09

Ty chceš rozbíjet rodinu, protože špatně nesete karanténu?

Vypadni z bytu, potkej se s nějakou kamarádku a povídej si s ní. To co popisuješ ani není pořádná manželskí krize, prostě máte trochu ponorku a tobě trošku hrabe ze sociální izolace.

to přejde, jen si z toho v hlavně nesmíš vytvořit strašlivý problém - je to jen malá nepohoda, co se musí přečkat a nepoddávat se jí.

Na svého muže buď pokud možno milá. Věci se začnou vracet do normálu, začnete spolu s mužem plánovat nějaký čas jen pro sebe, bez dětí - začněte spolu zase randit - tedy dělat příjemné věci které vás oba těší, mimo domov a nebavte se ani o dětech, ani o domácnosti.

Případně se inspiruj v téhle knize - ignoru slovo křesťanské v názvu souboru, o víře tam nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
14.5.20 20:31

Díky, krasne jsi to napsala.me uz asi nehrabe trosku, ale moc. bydlime ve velkém chalupě a porad totu ještě zabydlujeme. nejde o to, ze si se mnou nechce povídat, ale ze je porad nasranej a otravenej.ja ho aji chápu…ma moc práce…ale ja mam taky dost práce a snažím se nebýt protivná. ale mas pravdu, chce to jenom chvili vydržet. deku jj moc, asi jsem to potřebovala slyšet od někoho nestranyho. ;) knížku si asi koupim:smirk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
14.5.20 20:35

Ja bych se asi krapec propleskla studeným hadrem devce.Ne proto, ze bych ti nerozumela, ze to muze byt otravny, ale protoze jsou to male veci, na kterych se da pracovat a ne hned kvuli tomu zvazovat rozchod.Ale teda klouboucek, ze mas se dvouma prckama na RD financni rezervy na to zacit znova, to vazne chvalim :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
14.5.20 20:35

@ni5ka můžeš si s ním povídat o původcích naštvanosti… Mě se takový muž doma zjevuje i mimo karanténu a když ho to ani po chvíli nepřejde, pomáhá mu připomenout, že vzteklý už přišel a kdyby se tak laskavě podělil o to, proč ;)

Jinak z tohohle vyrábět krizi, ne-li rozchody, je fakt nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
14.5.20 20:53

Když přijde chlap domu protivný a naštvaný, tak se ho zeptám co se stalo, když je dál hnusnej, tak odchazim do jiné místnosti, do deseti minut přijde a začne povídat co vše se za den stalo :lol: no, zatím to funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
14.5.20 21:08

To takhle trvá uz aspon pul roku.ja se ho samozřejmě ptala proc je naštvaný, ale odpovědi se me nedostalo. chystam me vecere snídaně i svačiny do práce…ze varim obed je samozřejmost. o víkendu se ho pokud dětičky dovoli, snažím echat vyspat…žádnou praci po něm doma nechci. peněz mi domu prinese tak akorát…jedine co chci je, aby byl trochu usmevavejsi a fakt uz nevím, co bych mohl udelat pro to, aby byl v poho…vy tady ze me delate uplnou ufnukanou blbku, ale tak to fakt není. kamaradky, samozřejmě mam, ale kterou z vas by bavilo skoro každý den vídat doma nastvanyho a protuvnyho manžela? znate to. decka v noci vstavaj co dvve hodky, rano uz jsou v 5:30 na nohách…taky se ely den nezastavim, tak jak by to asi vypadalo, kdybych i ja z toho všechno byla protivná jak můj chlap?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13378
14.5.20 23:40
@ni5ka píše:
Díky, krasne jsi to napsala.me uz asi nehrabe trosku, ale moc. bydlime ve velkém chalupě a porad totu ještě zabydlujeme. nejde o to, ze si se mnou nechce povídat, ale ze je porad nasranej a otravenej.ja ho aji chápu…ma moc práce…ale ja mam taky dost práce a snažím se nebýt protivná. ale mas pravdu, chce to jenom chvili vydržet. deku jj moc, asi jsem to potřebovala slyšet od někoho nestranyho. ;) knížku si asi koupim:smirk:

jsem tam nedala odkaz -nekupu, jstahuj https://uloz.to/…zel-jiny-zip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14288
14.5.20 23:48
@ni5ka píše:
Ahoj maminky:relaxed:zajímalo by me, jak jste na tom s partnerem po narozeni miminka? my jsme s mužem spolu uz asi 12 let a dalo by se říct, že mezi sebou nemáme žádný velký problem, a aji máme stejné názory a tak????jenomže ja uz jsem dva roky doma s dětmi. starsi ma dva roky a mladší 8 mesicu.jsem furt zavřena doma a jediný, kdo si ted v té koronavirove době se mnou povida je ma draha tchynka.ja jsem věčná optimistka a vždy jsem se těšila, že přijde manžel domů a budeme si povídat a tak. jenomže to tak není. on je porad naštvaný, unavený, protivný…nevím, jak to mam změnit. nejradši bych od něho asi odešla, ale nechce se mi brat dětem. Tátu, babičku…mate některá podobne trápení?????

podle mě na to jdeš málo radikálně, odchod je málo, takhle fatální problém by se lépe řešil podpálením chalupy a demonstrativní sebevraždou (jen opatrně, nepřehnat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 12:43

Potrebovala bych taky poradit, uz nevim jak dal..S manzelem jsme se potkali pred 6 lety.Mame spolu dve deti.Ale neklape nam to.On je typ chlapa co zakazuje zene navstevy rodiny, urazime klidne i pred lidma v obchode, kdyz si neco koupim tak me ponizi..je to hrozne..Pred manzelem jsme chodila s klukrm moji prvni laskou a kdyz se tedka po letech zase ukazal jsem z toho cela pryc. Nemuzu na nej přestat myslet.Do togo jsme se s manzelem pohadali ze jsem sla k mamce na kafe a s kamarádkou na hřiště. Tak jsem se rozhodla snim prostě rozvest..potrebovala bych na tk vas nazor. Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 12:44
@Anonymní píše:
Potrebovala bych taky poradit, uz nevim jak dal..S manzelem jsme se potkali pred 6 lety.Mame spolu dve deti.Ale neklape nam to.On je typ chlapa co zakazuje zene navstevy rodiny, urazime klidne i pred lidma v obchode, kdyz si neco koupim tak me ponizi..je to hrozne..Pred manzelem jsme chodila s klukrm moji prvni laskou a kdyz se tedka po letech zase ukazal jsem z toho cela pryc. Nemuzu na nej přestat myslet.Do togo jsme se s manzelem pohadali ze jsem sla k mamce na kafe a s kamarádkou na hřiště. Tak jsem se rozhodla snim prostě rozvest..potrebovala bych na tk vas nazor. Dekuju a ze se snim chci rozvest neni ze dne na den, ale to chovani vzdyt to nejde zrva to uz dlouho a jsem na dne.
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama