Vydržet nebo odejít?

Anonymní
2.1.20 17:24

Vydržet nebo odejit

Ahoj. Otazka…jsem s pritelkyni kratce, bydlime spolu, oba pracujeme..ziji s nami i její deti, jsem na ne hodny, samozřejmě mi nevadi, mam je rad…od Vanoc po novy rok nejaka krizovka…dnes mi rekla ze me nemiluje, ze me ma rada… čas tráví s detmi a jejimi rodici, samozřejmě to je fajn…otazka je..mam zustat nebo mam odejit…sam ted nevim zda miluji nebo ne…nevyhazuje me, navrhnul sem sam ze asi lepsi bude kdyz půjdu…to nechce..no poplakal sem si a vycistil si hlavu..jenze po procitnuti jsem zjistil, ze ji vlastně asi taky nemiluju…co ted..holky me maji rady, jeji rodice asi taky…mam odejit a nechat to otevrene, nebo zustat…vim, musim si to vyresit sam, ale preci jen…ma cenu vyckat? Diky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

146
2.1.20 17:26

Tak tě chce, abys jí platil bydlení a zabezpečoval jí finančně děti.
JInak tě nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6029
2.1.20 17:30

A co zkusit jít na chvíli pryč? Občas to pomůže ujasnit si co vlastně člověk cítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 17:32

Když se nemilujete proč spolu zůstávat :?

• Nahlásit
  • Citovat
54545
2.1.20 17:32

Vydržet do kdy…a čekat na co…
Nemiluje tě, ty jí taky ne..takže si jděte každý svou cestou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 17:33

@boruvkay nad tim prave premyslim…

• Nahlásit
  • Citovat
6029
2.1.20 17:41
@Anonymní píše:
@boruvkay nad tim prave premyslim…

No zkus to. Můj exmanžel to takhle udělal, a i přes to, že to bolelo, současně se mi i hrozně ulevilo a už po pár dnech jsem věděla, že už není cesty zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 18:24

Odejdu, jsem rozhodnuty…po vyplate jdu..oznamil sem ji to…pry me nevyhazuje ale sam vim co delam…no a je to vyresene.. samozřejmě me to mrzi, kdyz si vzpomínám na zacatek, jak sem byl zalaskovany a ona taky…rekla mi ze musim pochopit ze miluje pouze sve deti a rodice, coz plne respektuji, taky mam deti, vim co je materska laska…akorat se obavam ze narazi na same…jak to rict..sama mlada zenska, domecek, auta atd..snad najde toho praveho…tak diky za reakce a vse nej v tom novem roce 2020

• Nahlásit
  • Citovat
140
2.1.20 18:25

Jestli chceš, napiš soukromou zprávu. Možná bych ti dokázala poradit, nebo aspoň probrat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 18:28

Neumim psat soukrome zpravy bohuzel…

• Nahlásit
  • Citovat
140
2.1.20 18:32
@Anonymní píše:
Neumim psat soukrome zpravy bohuzel…