Vyfotila mě a udá mě

Anonymní
20.5.20 11:19

Vyfotila mě a udá mě :(

Ahoj, dnes se mi stala nepříjemná situace. Byla jsem ve městě a dcera mi začala v autě brečet tak jsem rychle zastavila v jedné uličce na žluté čáře a že půjdu k ní podám ji co potřebuje a zas pojedu. V tom na mě z okna začala řvát nějaká ženská, že tam nemám co stát a že si mě vyfotí a udá na městskou policii. To jako vážně mě takhle může udat? A jak se to pak případně řeší? Máte někdo zkušenost?

Děkuji :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3187
20.5.20 11:26

Nejhorsi scenar je, ze zaplatite pokuti 200kc za spatne parkovani. Myslim, ze to nestoji za ty stresy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1546
20.5.20 11:27
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
20.5.20 11:30

Pokud už tam nebudete stát v době příjezdu policie, nikdo to nebude řešit. Teda z mé vlastní zkušenosti. Řešíme stížnosti, ale pokud se někdo něčeho dopouští v době příjezdu na misto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8953

To tě fakt rozhodila taková blbina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14201

Ty jsi spadla z Marsu, drtivá většina kontrol Městskou policií je na udání, je to naprosto běžné - no tak dostaneš přinejhorším pokutu Kč 500,–-. Pokud ano, urychleně to zaplat, vyhneš se správnímu řízení a pokutě vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10587
20.5.20 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes se mi stala nepříjemná situace. Byla jsem ve městě a dcera mi začala v autě brečet tak jsem rychle zastavila v jedné uličce na žluté čáře a že půjdu k ní podám ji co potřebuje a zas pojedu. V tom na mě z okna začala řvát nějaká ženská, že tam nemám co stát a že si mě vyfotí a udá na městskou policii. To jako vážně mě takhle může udat? A jak se to pak případně řeší? Máte někdo zkušenost?Děkuji :,(

Oznamit to muze, ale jeji fotka neni dukaz. Dukazem samozrejme by byla jeji svedecka vypoved, to by ale muselo dojit do spravniho rizeni, a k tomu myslim nedojde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3285
20.5.20 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes se mi stala nepříjemná situace. Byla jsem ve městě a dcera mi začala v autě brečet tak jsem rychle zastavila v jedné uličce na žluté čáře a že půjdu k ní podám ji co potřebuje a zas pojedu. V tom na mě z okna začala řvát nějaká ženská, že tam nemám co stát a že si mě vyfotí a udá na městskou policii. To jako vážně mě takhle může udat? A jak se to pak případně řeší? Máte někdo zkušenost?Děkuji :,(

Hlavně se s tím nestresuj. Je to kus hovězího… I kdyby to udělala tak to na policii vysvětlíš, pokud budou normální, tak to nebudou řešit, pokud ne, tak zaplatíš pokutu… Prostě se stalo, nejhorší se srážka s blbcem. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6896
20.5.20 11:41

Vůbec to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13405
20.5.20 11:42
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol: neboj nic z toho nebude :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 11:44

Popravdě mě to docela rozhodilo. Taková blbost a bába hned straší policií.

• Nahlásit
  • Citovat
13405
20.5.20 11:44
@stinga píše:
Ty jsi spadla z Marsu, drtivá většina kontrol Městskou policií je na udání, je to naprosto běžné - no tak dostaneš přinejhorším pokutu Kč 500,–-. Pokud ano, urychleně to zaplat, vyhneš se správnímu řízení a pokutě vyšší.

Na základě fotky ze mobilu :lol: tak určitě. Dneska ti nemůžou dát pokutu ani když tě vyfotí vlastním, protože nemá deset homologaci, dále nemůžeš pořizovat bez dovolení fotodokumentaci… Nestras paní zbytečně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13405
20.5.20 11:46
@Anonymní píše:
Popravdě mě to docela rozhodilo. Taková blbost a bába hned straší policií.

Asi myslela, že tam budeš parkovat, víš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90

Poslat rovnou do míst kde slunce nesvítí. A informovat jí, že její členství udavače u StB už neplatí, že už je nová doba. Zastavit můžeš i na místě se zákazem a to po dobu nutnou například k nastoupení nebo přepravovaných osob případně věcí. Takže zastavit ano, parkovat ne. A jak ti někdo dokáže, že minuta stání bylo parkování. Navíc i kdyby tě udala, měla by to MP řešit na místě což předpokládám že jsi na ně nečekala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724

Osobně si myslím, že se nestane vůbec nic. Nějaká fotka z telefonu není žádný důkaz. I kdyby přijeli rovnou policajti, tak jim vysvětlím situaci, že jsem měla strach o dítě, tak jsem zastavila, abych se podívala, co se děje. Většinou stačí sklopit uši, přiznat se a vyřeší se to domluvou. I policajti jsou normální lidi, taky mají děti a znají to :) Pokud člověk není sprostý a útočný, tak nemají potřebu nikomu zbytečně zatápět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama